Startam noderīga domu apmaiņa

Aizvadītajā ceturtdienā Jauniešu Uzņēmējdarbības forumā startam tikās jaunieši un uzņēmēji, lai rastu atbildes, ģenerētu jaunas idejas, dalītos iedvesmojošos pieredzes stāstos un veidotu kontaktus turpmākajai sadarbībai.

Foruma organizatoru pārstāve – Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu metodiķe Ilze Zvejniece pastāstīja, ka forumā piedalījās 24 jaunieši no Alūksnes novada, Gulbenes un Apes un 12 Alūksnes novada uzņēmēji un pašvaldības pārstāvji.

“Dzirdējām stāstījumus par uzņēmējdarbības būtību un praktisko pusi. Piemēram, eksperts Klaudio Rivera no Rīgas Biznesa skolas aicināja dalīties savās idejās, lai piesaistītu līdzīgi domājošus cilvēkus, kas var palīdzēt idejas īstenošanā, kā arī novērtēt komandas spēku. Foruma gaitā jaunieši attīstīja gan ļoti reālistiskas, gan pa kādai fantastiskai biznesa idejai, taču tas tikai rosina radošu pieeju. Savukārt uzņēmēji dalījās pieredzē un uzdeva āķīgus jautājumus par jauniešu iecerēm, lai būtu ko domāt un pilnveidoties,” foruma gaitu ieskicē I. Zvejniece.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »