Startam noderīga domu apmaiņa

Aizvadītajā ceturtdienā Jauniešu Uzņēmējdarbības forumā startam tikās jaunieši un uzņēmēji, lai rastu atbildes, ģenerētu jaunas idejas, dalītos iedvesmojošos pieredzes stāstos un veidotu kontaktus turpmākajai sadarbībai.

Foruma organizatoru pārstāve – Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu metodiķe Ilze Zvejniece pastāstīja, ka forumā piedalījās 24 jaunieši no Alūksnes novada, Gulbenes un Apes un 12 Alūksnes novada uzņēmēji un pašvaldības pārstāvji.

“Dzirdējām stāstījumus par uzņēmējdarbības būtību un praktisko pusi. Piemēram, eksperts Klaudio Rivera no Rīgas Biznesa skolas aicināja dalīties savās idejās, lai piesaistītu līdzīgi domājošus cilvēkus, kas var palīdzēt idejas īstenošanā, kā arī novērtēt komandas spēku. Foruma gaitā jaunieši attīstīja gan ļoti reālistiskas, gan pa kādai fantastiskai biznesa idejai, taču tas tikai rosina radošu pieeju. Savukārt uzņēmēji dalījās pieredzē un uzdeva āķīgus jautājumus par jauniešu iecerēm, lai būtu ko domāt un pilnveidoties,” foruma gaitu ieskicē I. Zvejniece.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma