Alūksnes represēto lielais devums Likteņdārzam

Likteņdārzs, sācies ar Viļa un Martas Vītolu un visu pārējo “Kokneses fonda” dibinātāju labo iniciatīvu 2005. gadā, gadu gaitā piesaistījis desmitiem tūkstošu atbalstītāju. Starp tiem vieni no centīgākajiem ir Alūksnes un Apes novadu politiski represētie.

Par viņu uzņēmību un labo gribu “”Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa stāsta: “Viens no cilvēkiem, kas Alūksnes un Apes novadā pastāvīgi pulcē atbalstītājus kopīgam darbam un atbalstam, ir politiski represēto kluba “Sarma” vadītāja Dzidra Mazika. Arī šogad ar Dzidras Mazikas iniciatīvu un Alūksnes novada domes priekšsēdētāja Artura Dukuļa un priekšsēdētāja vietnieka Aivara Fomina, domes deputāta Mārtiņa Augstkalnieša, Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Spodra”, Andra Kļaviņa, Māra Felša, Anda Fausta, Modra Mālkalna, Raivja Marnauza un Sergeja Podziguna atbalstu septembra beigās Likteņdārzā nonākušas apmēram divas tonnas pelēko akmeņu dārza amfiteātra akmeņu krāvumam.”

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »