Alūksnes represēto lielais devums Likteņdārzam

Likteņdārzs, sācies ar Viļa un Martas Vītolu un visu pārējo “Kokneses fonda” dibinātāju labo iniciatīvu 2005. gadā, gadu gaitā piesaistījis desmitiem tūkstošu atbalstītāju. Starp tiem vieni no centīgākajiem ir Alūksnes un Apes novadu politiski represētie.

Par viņu uzņēmību un labo gribu “”Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa stāsta: “Viens no cilvēkiem, kas Alūksnes un Apes novadā pastāvīgi pulcē atbalstītājus kopīgam darbam un atbalstam, ir politiski represēto kluba “Sarma” vadītāja Dzidra Mazika. Arī šogad ar Dzidras Mazikas iniciatīvu un Alūksnes novada domes priekšsēdētāja Artura Dukuļa un priekšsēdētāja vietnieka Aivara Fomina, domes deputāta Mārtiņa Augstkalnieša, Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Spodra”, Andra Kļaviņa, Māra Felša, Anda Fausta, Modra Mālkalna, Raivja Marnauza un Sergeja Podziguna atbalstu septembra beigās Likteņdārzā nonākušas apmēram divas tonnas pelēko akmeņu dārza amfiteātra akmeņu krāvumam.”

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma