Sniegs labdarības koncertu Zeltiņu baznīcā

Lai vāktu līdzekļus Zeltiņu baznīcas altāra daļas atjaunošanai, šomēnes Zeltiņu baznīcā tiek organizēts Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Latvijas Kultūras koledžas kora “Bonum Cultura” (attēlā) labdarības koncerts.

“Pasākuma galvenais mērķis ir vākt līdzekļus Zeltiņu baznīcas altāra daļas atjaunošanai, jo Dievnams ir nozīmīgs ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī blakus pagastiem – Ilzenes, Kalncempju un Alsviķu. Šis labdarības koncerts ir tikai pirmais solis, jo baznīcai ir nepieciešams arī kapitālais remonts,” pasākuma nozīmību raksturo Zeltiņu draudzes vadītāja Dace Mūrniece. Viņa norāda, ka remontdarbi gaidāmi nākamā gada vasarā, kad plānots atjaunot vismaz altāra daļu. Pašlaik baznīcai jau ir veikta daļēja logu nomaiņa, un kopš šī gada septembra no baznīcas ieejas līdz autoceļam ir izveidoti bruģēti pakāpieni. “Labdarības koncertus tradicionāli organizējam Zeltiņu kapusvētkos, bet šoreiz arī oktobrī, jo radusies iespēja parādīt šī kora skanējumu mūsu baznīcā,” tā D. Mūrniece.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »