Sniegs labdarības koncertu Zeltiņu baznīcā

Lai vāktu līdzekļus Zeltiņu baznīcas altāra daļas atjaunošanai, šomēnes Zeltiņu baznīcā tiek organizēts Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Latvijas Kultūras koledžas kora “Bonum Cultura” (attēlā) labdarības koncerts.

“Pasākuma galvenais mērķis ir vākt līdzekļus Zeltiņu baznīcas altāra daļas atjaunošanai, jo Dievnams ir nozīmīgs ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī blakus pagastiem – Ilzenes, Kalncempju un Alsviķu. Šis labdarības koncerts ir tikai pirmais solis, jo baznīcai ir nepieciešams arī kapitālais remonts,” pasākuma nozīmību raksturo Zeltiņu draudzes vadītāja Dace Mūrniece. Viņa norāda, ka remontdarbi gaidāmi nākamā gada vasarā, kad plānots atjaunot vismaz altāra daļu. Pašlaik baznīcai jau ir veikta daļēja logu nomaiņa, un kopš šī gada septembra no baznīcas ieejas līdz autoceļam ir izveidoti bruģēti pakāpieni. “Labdarības koncertus tradicionāli organizējam Zeltiņu kapusvētkos, bet šoreiz arī oktobrī, jo radusies iespēja parādīt šī kora skanējumu mūsu baznīcā,” tā D. Mūrniece.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma