“Kristāla āboli” krīt darbīgās rokās

6. decembrī pulksten 18 Virešu saieta namā sāksies svinīgā ceremonija, kurā Apes novada domes balvu – “Kristāla ābolu” – pasniegs tiem novada gada cilvēkiem, kuri darījuši vairāk, nekā no viņiem kāds prasa vai gaida, kuri nevaicā, kas man par to būs, bet gan, kā es varu palīdzēt un ko es vēl varu dot.

Apes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane “Malienas Ziņām” apstiprināja, ka šogad ar augsto pašvaldības apbalvojumu paredzēts novērtēt desmit dažādu profesiju un nozaru novada cilvēkus: pašvaldības un valsts iestāžu darbinieku, skolotāju, sabiedrisko darbinieku, uzņēmēju, jaunieti, aktīvāko pensionāru, ģimeni, līdzcilvēku “Cilvēks cilvēkam”, amatniecības produktu ražotāju un godinās arī ieteikto novada iedzīvotāju par mūža ieguldījumu. “Kristāla ābola” saņēmējus izvirza paši iedzīvotāji. Ilze Ērmane apliecināja, ka ierosinājumu pieņemšana jau ir sākusies, un aicina aktīvi iesaistīties godināmo izvirzīšanā. Apes novada dome līdz 6. novembrim gaida ierosinājumus personu apbalvošanai par nozīmīgiem darbiem un nopelniem Apes novada attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citā nozīmīgā jomā godinājumam “Apes novada gada cilvēks 2014.” Atgādinām, ka, iesniedzot ierosinājumus, ir jānorāda nominācija, ieteiktā apbalvojamā vārds, uzvārds, dzīvesvieta, ieņemamais amats vai nodarbošanās, bet apbalvojuma piešķiršanas pamatojumā jāietver vispusīgs to nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvot. Arī ierosinātājam ir jāsniedz savi personas dati, kā arī jānorāda dzīves vietas adrese un nodarbošanās. Ierosinājumus var nogādāt pa pastu novada domei, pa e-pastu ilze.ermane@ape.lv vai ienest personīgi Stacijas ielā 2.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma