Burvīga diena, lai piedalītos vēlēšanās

Paveiktie darbi, pazīstami deputātu kandidāti, jauni spēki, kā arī “mazākā ļaunuma” princips ir indikatori tam, kā savus 12. Saeimas deputātu kandidātus sestdien, 4. oktobrī, izraudzījās Alūksnes vēlēšanu iecirkņos sastaptie vēlētāji. Ne mazāk svarīga, izrādās, bijusi arī labvēlīgā meteoroloģiskā prognoze, kas alūksniešus izvilinājusi pastaigāties, un pie viena – izpildīt savu pilsoņa pienākumu. Pie tam, pateicoties vēlēšanu veiksmīgai sakritībai ar tradicionālo svecīšu vakaru Alūksnes kapsētā, pilsētā šajā dienā balsoja ne viens vien bijušais novadnieks un viesis.

Smaidīgas no vēlēšanu iecirkņa administratīvajā ēkā nāk trīs paaudžu alūksnietes – Gunta Grigore, Zinaīda Biedriņa un Madara Grigore. Gunta gan vairs neesot alūksniete, savukārt Madara vēl nav vēlētāja vecumā, un tikai pavada mammu un vecmammu atbildīgajā pasākumā. “Burvīga diena, kurā var apvienot patīkamo ar lietderīgo – ir gan labs laiks, gan vēlēšanu svinīgums, gan vakarā – svecīšu vakars,” vērtē Gunta Grigore, tomēr neslēpj, ka šāda nozīmīga izvēle nav viegla. “Taču tas ir pilsoņa pienākums. Ja savu gribu nepaudīsim, tad par mums lems citi, un pēc tam mēs nebūsim tiesīgi žēloties par dzīvi,” saka G. Grigore, gan precīzi neatklājot, kuram politiskajam spēkam atdevusi savu balsi.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »