12. Saeimas vēlēšanas liecina: pensionāri ir Latvijas patrioti

Vieni no aktīvākajiem 12. Saeimas vēlētājiem bija vecākās paaudzes cilvēki, un par to “Malienas Ziņas” pārliecinājās arī 314. Veclaicenes vēlēšanu iecirknī.

Iecirkņa vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Rita Meldere dienas vidū apliecināja, ka līdzīga aktivitāte bijusi vērojama visās iepriekšējās vēlēšanās – cilvēki nāk vienmērīgi un iecirkņa vēlēšanu komisijas sekretāre Strauta Ināra Klaipa un komisijas locekles Austra Plukša, Līga Pjuse, Dzidra Līga Rence, Dace Rasmane un Dacīte Rāte strādā nesteidzīgi. Līdz pulksten divpadsmitiem savas balsis bija nodevuši 52 vēlētāji. Lielāka aktivitāte bija vērojama pirms senioru pasākuma, kas bija veltīts Starptautiskajai veco ļaužu dienai un notika tajā pašā ēkā, kur atradās vēlēšanu iecirknis, jo vairākums bija izlēmis patīkamo apvienot ar lietderīgo. Visu satikto sejās bija vērojams svētdienīgs noskaņojums un cerība, ka varētu valstī būt pozitīvas izmaiņas.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »