“Kad vējo krizantēmu smarža”

Sestdien Veclaicenes tautas namā notika Starptautiskajai veco ļaužu dienai veltīts pasākums “Kad vējo krizantēmu smarža”, uz kuru bija ieradušies daudzi draugi un sadarbības partneri. Šāda satura sarīkojums pagastā bija pirmo reizi, kad ar savu sniegumu priecēja dziedošās senioru vienības no Latvijas un Igaunijas un drosmīgākie piedalījās arī talantu šovā.

Veclaicenes tautas nama vadītāja Maija Rozīte atklāja, ka šo sapni par šāda satura pasākumu lolojuši jau ilgāku laiku, jo senioru ansambļiem repertuārs ir plašs un daudzpusīgs, bet ne visiem ir iespējas regulāri koncertēt. Šo ideju pārtvērusi senioru kvarteta vadītāja Ilze Briediņa, un tai atsaukušies arī dziedātāji.

Veclaiceniešiem ir daudz draugu starp līdzīgiem ansambļiem, tāpēc uz pirmajiem šāda satura svētkiem aicinājuši tos kolektīvus, ar kuriem sadraudzējušies skatēs un sadziedāšanās koncertos.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »