Kopīgi labiekārto vidi

Jaunannas pagastā, kopīgi sadarbojoties pagasta pārvaldei un iedzīvotājiem, tiek labiekārtota vide, lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespējas pilnvērtīgi atpūsties sakoptā vidē.

Jūnija sākumā tika sarīkota iedzīvotāju talka, kuras laikā tika atjaunots tiltiņš pār dzirnavu dambi. Tagad Pededzes labā krasta iedzīvotājiem ir jāmēro ievērojami īsāks ceļš uz peldvietu, Zaķusalu un dabas taku “Bebru valstībā”. Nepieciešamos kokmateriālus sagādāja pagasta pārvalde, bet tiltiņa atjaunošanu veica paši iedzīvotāji talkas veidā.
Pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai un projekta atbalstam, šovasar tika labiekārtota arī peldvieta pie Pededzes upes. Tika izgatavota un uzstādīta pārģērbšanās kabīne, kā arī sakopta vide peldvietā. Pārģērbšanās kabīnes izgatavošanu veica vietējais uzņēmums “Sinda un KO”, bet kabīnes uzstādīšanā un peldvietas sakopšanā iesaistījās vietējie iedzīvotāji, kā arī pagasta pārvalde. Tika uzstādīti soliņi un atkritumu urna, izpļauta un novākta zāle.

Vija Zaķe, Jaunannas, Annas, Kalncempju pagastu pārvaldes teritorijas attīstības speciāliste
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.08.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »