Kopīgi labiekārto vidi

Jaunannas pagastā, kopīgi sadarbojoties pagasta pārvaldei un iedzīvotājiem, tiek labiekārtota vide, lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespējas pilnvērtīgi atpūsties sakoptā vidē.

Jūnija sākumā tika sarīkota iedzīvotāju talka, kuras laikā tika atjaunots tiltiņš pār dzirnavu dambi. Tagad Pededzes labā krasta iedzīvotājiem ir jāmēro ievērojami īsāks ceļš uz peldvietu, Zaķusalu un dabas taku “Bebru valstībā”. Nepieciešamos kokmateriālus sagādāja pagasta pārvalde, bet tiltiņa atjaunošanu veica paši iedzīvotāji talkas veidā.
Pateicoties iedzīvotāju iniciatīvai un projekta atbalstam, šovasar tika labiekārtota arī peldvieta pie Pededzes upes. Tika izgatavota un uzstādīta pārģērbšanās kabīne, kā arī sakopta vide peldvietā. Pārģērbšanās kabīnes izgatavošanu veica vietējais uzņēmums “Sinda un KO”, bet kabīnes uzstādīšanā un peldvietas sakopšanā iesaistījās vietējie iedzīvotāji, kā arī pagasta pārvalde. Tika uzstādīti soliņi un atkritumu urna, izpļauta un novākta zāle.

Vija Zaķe, Jaunannas, Annas, Kalncempju pagastu pārvaldes teritorijas attīstības speciāliste
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.08.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

22. aprīlī 18.00 Malienas tautas namā viesosies Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātris “Slieksnis” ar Marka Kamoleti komēdiju “Pidžama sešiem”.

23. aprīlī 12.00Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementā Jauno grāmatu diena, jauno grāmatu apskats.

23. aprīlī 15.30 Liepnas tautas namā rokdarbu pulciņa 5 gadu jubilejas izstādes “Mēs Latvijai” atklāšana, izstāde skatāma līdz 4. maijam.

Lasīt tālāk »