Atļaujām dokumentus pieņems no augusta

Alūksnes novada pašvaldība saņēmusi jaunāko informāciju par vietējās pierobežas satiksmes atļauju noformēšanu – pēc pašvaldības iesniegtajiem atjaunotajiem pamatsarakstiem dokumentu pieņemšanu atļauju noformēšanai Krievijas Federācijas institūcijas uzsāks augustā – septembrī.

Jau aptuveni gadu darbojas kārtība, kas Latvijas un Krievijas pierobežas iedzīvotājiem ļauj konkrētos gadījumos izmantot iespēju vienkāršāk šķērsot abu valstu robežu. Reizi gadā tiek izveidots pamatsaraksts un reizi ceturksnī ir iespējams pieteikties papildu sarakstiem. Alūksnes novada pašvaldības iesniegtie iedzīvotāju pamatsaraksti ar atjaunoto informāciju 4. jūlijā nodoti Krievijas Federācijas ģenerālkonsulātā Daugavpilī.

Krievijas ģenerālkonsulāts augustā – septembrī uzsāks dokumentu pieņemšanu atļauju noformēšanai pēc atjaunotajiem pamatsarakstiem. Vienošanās nosacījumu nevainojamas izpildes gadījumos var tikt piemērota atļauju izsniegšana uz garāku laika periodu, piemēram, diviem gadiem. Alūksnes novada iedzīvotāju saraksts papildus tiks nosūtīts Krievijas vēstniecības Rīgā Konsulārajai nodaļai, lai mūsu novada ļaudīm atvieglotu atļauju saņemšanas procedūru.

Evita Aploka, Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.07.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »