Nodrošinās līdzfinansējumu autoceļu remontiem

Alūksnes novada dome pieņēmusi lēmumu par pašvaldības līdzfinansējuma nodrošināšanu 4727 eiro apmērā četru pagastu autoceļu remontiem ilglaicīgu nokrišņu izraisīto avārijas seku novēršanai.

Finansējums paredzēts Alsviķu pagasta Alsviķu ciema iekšējiem ceļiem (633 eiro) un autoceļam “Aizupītes” (1921 eiro), Jaunalūksnes pagasta autoceļam “Jaunzemi – Karitāni” (1406 eiro), Jaunlaicenes pagasta autoceļam “Jaunlaicene – Jānīši – Balti” (446 eiro) un Veclaicenes pagasta autoceļam “Krustiņi – Palpierkalns” (321 eiro).

Minētās summas sastāda 30 procentus no nepieciešamā finansējuma ilglaicīgu nokrišņu radīto zaudējumu novēršanai. Pārējie līdzekļi tiks piešķirti no valsts.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »