Gaida pieteikumus apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā 2014″

Lai arī šobrīd ir vasaras vidus, kad no mācībām atpūšas gan skolēni, gan viņu skolotāji, Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvalde jau laikus izsludina pretendentu pieteikšanos apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā”.

Apbalvojuma “Pagodinājums izglītībā” mērķis ir pateikties pašvaldības dibinātajām izglītības iestādēm un to darbiniekiem par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā. To pasniedz vienu reizi gadā – oktobrī, kad tiek rīkots Skolotāju dienai veltīts svinīgais pasākums. Izglītības pārvaldes metodiķe Baiba Lietapure informē, ka šogad pretendentus var pieteikt šādām nominācijām: “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamajiem”, “Par inovācijām izglītības procesā”, “Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā”. Pretendenti var būt gan pašvaldību dibinātu vispārējo un speciālo izglītības iestāžu pedagoģiskie darbinieki, gan profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs strādājošie. Pretendenti tiek vērtēti par sasniegumiem no viena mācību gada sākuma līdz nākamajam jeb laika posmā no 2013. gada 1. septembra līdz šīgada 31. augustam. Pieteikumus apbalvojumam var iesniegt Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē līdz 5. septembrim pulksten 12.00.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.07.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »