Gaida pieteikumus apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā 2014″

Lai arī šobrīd ir vasaras vidus, kad no mācībām atpūšas gan skolēni, gan viņu skolotāji, Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvalde jau laikus izsludina pretendentu pieteikšanos apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā”.

Apbalvojuma “Pagodinājums izglītībā” mērķis ir pateikties pašvaldības dibinātajām izglītības iestādēm un to darbiniekiem par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā. To pasniedz vienu reizi gadā – oktobrī, kad tiek rīkots Skolotāju dienai veltīts svinīgais pasākums. Izglītības pārvaldes metodiķe Baiba Lietapure informē, ka šogad pretendentus var pieteikt šādām nominācijām: “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamajiem”, “Par inovācijām izglītības procesā”, “Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā”. Pretendenti var būt gan pašvaldību dibinātu vispārējo un speciālo izglītības iestāžu pedagoģiskie darbinieki, gan profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs strādājošie. Pretendenti tiek vērtēti par sasniegumiem no viena mācību gada sākuma līdz nākamajam jeb laika posmā no 2013. gada 1. septembra līdz šīgada 31. augustam. Pieteikumus apbalvojumam var iesniegt Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē līdz 5. septembrim pulksten 12.00.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.07.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »