Gaida pieteikumus apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā 2014″

Lai arī šobrīd ir vasaras vidus, kad no mācībām atpūšas gan skolēni, gan viņu skolotāji, Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvalde jau laikus izsludina pretendentu pieteikšanos apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā”.

Apbalvojuma “Pagodinājums izglītībā” mērķis ir pateikties pašvaldības dibinātajām izglītības iestādēm un to darbiniekiem par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā. To pasniedz vienu reizi gadā – oktobrī, kad tiek rīkots Skolotāju dienai veltīts svinīgais pasākums. Izglītības pārvaldes metodiķe Baiba Lietapure informē, ka šogad pretendentus var pieteikt šādām nominācijām: “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamajiem”, “Par inovācijām izglītības procesā”, “Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā”. Pretendenti var būt gan pašvaldību dibinātu vispārējo un speciālo izglītības iestāžu pedagoģiskie darbinieki, gan profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs strādājošie. Pretendenti tiek vērtēti par sasniegumiem no viena mācību gada sākuma līdz nākamajam jeb laika posmā no 2013. gada 1. septembra līdz šīgada 31. augustam. Pieteikumus apbalvojumam var iesniegt Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē līdz 5. septembrim pulksten 12.00.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.07.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »