Spēļu zālēm pilsētas centrā vietu neredz

Alūksnes novada pašvaldībā atsākusies diskusija par atļauju atvērt spēļu zāli un organizēt attiecīgās azartspēles Pils ielā 66, Alūksnē, jeb spēļu zāles “Joker” pārcelšanu uz minēto adresi no pašreizējās atrašanās vietas Pils ielā 27A.

Pēdējā domes sēdē lēmums netika pieņemts, jo deputāti nespēja vienoties ne par atļaujas izsniegšanu, ne tās atteikumu. Šonedēļ jautājums tika atkārtoti skatīts Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē. Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks un komitejas priekšsēdētājs Aivars Fomins atgādināja, ka pašvaldībai šobrīd nav izvēles iespēju. Lai arī iepriekš veiktajā iedzīvotāju aptaujā vairums respondentu pauda negatīvu nostāju, trūkst likumīga pamata atteikumam. Tāpat spēļu zāle “Joker” nav vienīgā, kas atrodas Alūksnes pilsētas centrā. Nav iemesla pārcelt ārpus centra vienu, ja pārējās divas paliek, turklāt tās, kas tiesībsargājošo institūciju lokā nonāk daudz biežāk.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.07.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »