Spēļu zālēm pilsētas centrā vietu neredz

Alūksnes novada pašvaldībā atsākusies diskusija par atļauju atvērt spēļu zāli un organizēt attiecīgās azartspēles Pils ielā 66, Alūksnē, jeb spēļu zāles “Joker” pārcelšanu uz minēto adresi no pašreizējās atrašanās vietas Pils ielā 27A.

Pēdējā domes sēdē lēmums netika pieņemts, jo deputāti nespēja vienoties ne par atļaujas izsniegšanu, ne tās atteikumu. Šonedēļ jautājums tika atkārtoti skatīts Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē. Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks un komitejas priekšsēdētājs Aivars Fomins atgādināja, ka pašvaldībai šobrīd nav izvēles iespēju. Lai arī iepriekš veiktajā iedzīvotāju aptaujā vairums respondentu pauda negatīvu nostāju, trūkst likumīga pamata atteikumam. Tāpat spēļu zāle “Joker” nav vienīgā, kas atrodas Alūksnes pilsētas centrā. Nav iemesla pārcelt ārpus centra vienu, ja pārējās divas paliek, turklāt tās, kas tiesībsargājošo institūciju lokā nonāk daudz biežāk.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.07.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

22. aprīlī 18.00 Malienas tautas namā viesosies Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātris “Slieksnis” ar Marka Kamoleti komēdiju “Pidžama sešiem”.

23. aprīlī 12.00Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementā Jauno grāmatu diena, jauno grāmatu apskats.

23. aprīlī 15.30 Liepnas tautas namā rokdarbu pulciņa 5 gadu jubilejas izstādes “Mēs Latvijai” atklāšana, izstāde skatāma līdz 4. maijam.

Lasīt tālāk »