Aktualizē pašvaldībām svarīgus jautājumus

Saeimas vēlēšanu gads ir nozīmīgs daudzējādā ziņā. Tajā tiek noteikti ne vien politiskie spēki, kas pārstāvēs iedzīvotāju intereses turpmākajos četros gados, bet arī virzieni, kādos tiks strādāts. Lai, veidojot savas priekšvēlēšanu programmas, politiskās partijas neaizmirstu par pašvaldību vajadzībām, Latvijas Pašvaldību savienības 25. kongresā apstiprināta rezolūcija, kas adresēta rudenī gaidāmo 12. Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātiem.

“Latvijas Pašvaldību savienības kongress notiek katru gadu. Šogad tas tika rīkots nedaudz ātrāk, lai arī mēs, pašvaldību vadītāji, varētu paust savu nostāju par to, kas, mūsuprāt, jāiekļauj priekšvēlēšanu programmās un pie kā vajadzētu strādāt nākamajos gados,” skaidro Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis.

Lielākā uzmanība pievērsta ar ekonomiku saistītiem jautājumiem. Ne velti par kongresa moto izvēlēts “Latvijas nākotne – konkurētspējīga ekonomika”. “Iepriekšējos gados gūtie panākumi ekonomiskās krīzes pārvarēšanā gūti tikai sadarbojoties ar pašvaldībām, tāpēc, ja valstī ekonomiskā ziņā vērojams pieaugums, tad proporcionāli tādam būtu jābūt arī pašvaldību gadījumā. Šobrīd tas izpaliek,” uzsver A. Dukulis.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.06.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma