Četrpadsmit komandas ieradās uz čempionāta pirmo posmu Pededzē

Sestdien un svētdien Pededzes upē vietā, kur tā uzņem Virguļicas ūdeņus, sākās Latvijas čempionāts foreļu spiningošanā, un uz to bija ieradušās četrpadsmit komandas no Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas, individuāli startēja arī makšķerēšanas sporta pārstāvis no Itālijas.

Tas norisinās ceturto reizi un bija viskuplāk pārstāvēts, kas nozīmē, ka foreļu spiningošana ieņem pastāvīgas pozīcijas starp pārējiem makšķerēšanas sporta veidiem. Mēs jau stāstījām, ka šī gada čempionāta nolikums ar šo gadu ir mainīts. Tas sportistus pulcēs trijos posmos – Pededzē, Ogrē un Mērgupē. Svētdien Pededzē visi “Malienas Ziņu” uzrunātie sacensību dalībnieki atzina, ka šāda veida cīņā mazāk izpaliks veiksmes faktors, bet katram dalībniekam būs visos posmos jāapliecina sava meistarība. Alūksnes novada Pededzes upes posms Latvijas čempionātam nebija izraudzīts nejauši: tā ir forelēm pietiekami bagāta un visi līdzšinējie Latvijas čempioni nāk no mūsu novada. Vienu reizi uz augstākā goda pjedestāla kāpis Sergejs Soldatovs, divas reizes – Igors Dzilna. Sacensību dalībnieku vidū šajā čempionātā bija gan tikai viens no viņiem, kas startēja “Go fishing” komandā kopā ar Māri Olti, Māri Klauzi un Reini Bičevski. Latvijas čempionātā pērn startēja arī alūksnietis Modris Račiks un arī šogad viņš piedalījās čempionātā ar savu komandu “Willow”.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.05.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »