Četrpadsmit komandas ieradās uz čempionāta pirmo posmu Pededzē

Sestdien un svētdien Pededzes upē vietā, kur tā uzņem Virguļicas ūdeņus, sākās Latvijas čempionāts foreļu spiningošanā, un uz to bija ieradušās četrpadsmit komandas no Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas, individuāli startēja arī makšķerēšanas sporta pārstāvis no Itālijas.

Tas norisinās ceturto reizi un bija viskuplāk pārstāvēts, kas nozīmē, ka foreļu spiningošana ieņem pastāvīgas pozīcijas starp pārējiem makšķerēšanas sporta veidiem. Mēs jau stāstījām, ka šī gada čempionāta nolikums ar šo gadu ir mainīts. Tas sportistus pulcēs trijos posmos – Pededzē, Ogrē un Mērgupē. Svētdien Pededzē visi “Malienas Ziņu” uzrunātie sacensību dalībnieki atzina, ka šāda veida cīņā mazāk izpaliks veiksmes faktors, bet katram dalībniekam būs visos posmos jāapliecina sava meistarība. Alūksnes novada Pededzes upes posms Latvijas čempionātam nebija izraudzīts nejauši: tā ir forelēm pietiekami bagāta un visi līdzšinējie Latvijas čempioni nāk no mūsu novada. Vienu reizi uz augstākā goda pjedestāla kāpis Sergejs Soldatovs, divas reizes – Igors Dzilna. Sacensību dalībnieku vidū šajā čempionātā bija gan tikai viens no viņiem, kas startēja “Go fishing” komandā kopā ar Māri Olti, Māri Klauzi un Reini Bičevski. Latvijas čempionātā pērn startēja arī alūksnietis Modris Račiks un arī šogad viņš piedalījās čempionātā ar savu komandu “Willow”.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.05.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma