“2014: atskaites punkts NVO attīstībā”

Rīt Valmierā notiks otrā biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” rīkotā reģionālā konference “2014: atskaites punkts NVO attīstībā”, kurā piedalīsies arī Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins, biedrības “Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” vadītāja Dzintra Zvejniece un citi pārstāvji no novada biedrībām un nodibinājumiem, kuri atbalsta pilsoniskās sabiedrības aktivitātes.

Konferencē paredzēts izskatīt pavisam piecas tēmas, starp kurām būs arī ziņojums par izmaiņām Vidzemes NVO sektorā 2013. gadā un tiks apspriestas Vidzemes reģiona NVO aktivitātes. Pasākuma laikā konferences dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar detalizētu informāciju par pētījuma rezultātiem un Vidzemes reģiona NVO darbības tendencēm. Konferences rīkotāji aicina organizācijas no attālākiem novadiem organizēties un apmeklēt konferenci kopā.

Konference ir projekta “Ilgtspējīgas pilsoniskās sabiedrības atbalsta un monitoringa sistēmas pilnveidošana Latvijā” aktivitāte.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma