“2014: atskaites punkts NVO attīstībā”

Rīt Valmierā notiks otrā biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” rīkotā reģionālā konference “2014: atskaites punkts NVO attīstībā”, kurā piedalīsies arī Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins, biedrības “Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” vadītāja Dzintra Zvejniece un citi pārstāvji no novada biedrībām un nodibinājumiem, kuri atbalsta pilsoniskās sabiedrības aktivitātes.

Konferencē paredzēts izskatīt pavisam piecas tēmas, starp kurām būs arī ziņojums par izmaiņām Vidzemes NVO sektorā 2013. gadā un tiks apspriestas Vidzemes reģiona NVO aktivitātes. Pasākuma laikā konferences dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar detalizētu informāciju par pētījuma rezultātiem un Vidzemes reģiona NVO darbības tendencēm. Konferences rīkotāji aicina organizācijas no attālākiem novadiem organizēties un apmeklēt konferenci kopā.

Konference ir projekta “Ilgtspējīgas pilsoniskās sabiedrības atbalsta un monitoringa sistēmas pilnveidošana Latvijā” aktivitāte.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »