Aicina izvirzīt bibliotekārus – Gaismas nesējus

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība arī šogad izsludina konkursu “Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs”, aicinot lasītājus un iedzīvotājus pastāstīt par brīnišķīgiem bibliotekāriem.

LNB atbalsta biedrības aicinājumu akcentē Alūksnes pilsētas bibliotēkas direktore Iveta Ozoliņa, aicinot izvirzīt pagastu kolēģus konkursam, šādi pateicoties par viņu entuziasmu, radošumu, savas bibliotēkas izveidošanu par vietējo gaismas pili un pagasta “dvēseli”, pasākumu organizēšanu, mājīgu bibliotēkas vidi, laipnu un atsaucīgu attieksmi.

Pieteikuma vēstules gaidītas līdz 21. martam, adresējot LNB Atbalsta biedrībai Rīgā, Tērbatas ielā 75, LV-1001 vai sūtot elektroniski uz: gaisma@gaisma.lv.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.01.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »