Gaida pretendentu pieteikumus Pagodinājumiem kultūrā un sportā

Šonedēļ sākusies pretendentu pieteikšana Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumiem “Pagodinājums kultūrā” un “Pagodinājums sportā”. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 1. februārim, bet pati apbalvojumu pasniegšanas ceremonija notiks 1. martā.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka ar apbalvojumu “Pagodinājums sportā” plānots sumināt sportistus, sportistu komandas, trenerus, sporta organizācijas un sporta darba sabiedriskos aktīvistus par viņu veikumu iepriekšējā gadā. Savukārt apbalvojums “Pagodinājums kultūrā” domāts kultūras darbiniekiem, kas pērn izcēlušies ar īpašiem sasniegumiem vai nozīmīgu ieguldījumu kultūras jomā.

Sporta jomā iedzīvotāji aicināti pieteikt pretendentus, kas pārstāvējuši novadu un Latviju augsta līmeņa sacensībās, izcīnot ievērojamus sportiskos rezultātus, popularizējuši kādu sporta veidu, iesaistījuši sportiskās aktivitātēs jauniešus un pārējo sabiedrību, veicinot iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu, vai veikuši kādu citu nozīmīgu ieguldījumu sporta jomā.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.01.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »