Kastaņas Pils ielas malā nomainīs pīlādži

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis regulāri saņem iedzīvotāju zvanus, sūdzoties par kādu problēmu novadā, tomēr tik daudz zvanu, cik
vakar, viņš sen nebija saņēmis.

Šoreiz iedzīvotāju satraukums saistīts ar Pils ielas kastaņu rindu posmā no Blaumaņa līdz Ganību ielai. Zvanītāji pauda dusmas un neizpratni par koku izrakšanu. Arī laikraksta “Malienas Ziņas” redakcijā vērsās iedzīvotāji, kas nespēja valdīt asaras, stāstot par kastaņiem. Koku izraušana uzticēta Pils ielas rekonstrukcijas veicējiem. Pēcpusdienā viņi bija spiesti informēt novada mēru par papildus sarežģījumiem, proti, viens no iedzīvotājiem apķēries ap kastani, neļaujot to nogriezt. Talkā saukta Alūksnes novada pašvaldības policija, lai nodrošinātu kārtību. Ierodoties notikuma vietā, “Malienas Ziņas” sastapa gan Alūksnes novada pašvaldības policijas darbiniekus, kas sekoja līdzi notiekošajam, gan dažus garāmgājējus, kas, intereses dzīti, apstājās uz mirkli, lai pēc tam turpinātu iesākto maršrutu. Zem viena no kokiem stāvēja Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotājs Ivars Vīksna, filmējot notiekošo ar mobilo telefonu. Sarunā ar kādu no garāmgājējiem viņš izteicās, ka, ja būtu iespēja, pieķēdētos pie koka, lai neļautu to nogriezt.

Ilze Bogdanova,
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.10.2013.

1 komentārs

  1. :(:

    grūti skatīties uz šo foto…..sāp

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma