Kastaņas Pils ielas malā nomainīs pīlādži

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis regulāri saņem iedzīvotāju zvanus, sūdzoties par kādu problēmu novadā, tomēr tik daudz zvanu, cik
vakar, viņš sen nebija saņēmis.

Šoreiz iedzīvotāju satraukums saistīts ar Pils ielas kastaņu rindu posmā no Blaumaņa līdz Ganību ielai. Zvanītāji pauda dusmas un neizpratni par koku izrakšanu. Arī laikraksta “Malienas Ziņas” redakcijā vērsās iedzīvotāji, kas nespēja valdīt asaras, stāstot par kastaņiem. Koku izraušana uzticēta Pils ielas rekonstrukcijas veicējiem. Pēcpusdienā viņi bija spiesti informēt novada mēru par papildus sarežģījumiem, proti, viens no iedzīvotājiem apķēries ap kastani, neļaujot to nogriezt. Talkā saukta Alūksnes novada pašvaldības policija, lai nodrošinātu kārtību. Ierodoties notikuma vietā, “Malienas Ziņas” sastapa gan Alūksnes novada pašvaldības policijas darbiniekus, kas sekoja līdzi notiekošajam, gan dažus garāmgājējus, kas, intereses dzīti, apstājās uz mirkli, lai pēc tam turpinātu iesākto maršrutu. Zem viena no kokiem stāvēja Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotājs Ivars Vīksna, filmējot notiekošo ar mobilo telefonu. Sarunā ar kādu no garāmgājējiem viņš izteicās, ka, ja būtu iespēja, pieķēdētos pie koka, lai neļautu to nogriezt.

Ilze Bogdanova,
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.10.2013.

1 komentārs

  1. :(:

    grūti skatīties uz šo foto…..sāp

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »