Bibliotēkas rosinātajam dzejas konkursam liela atsaucība

Gaidot Mīlestības svētkus – Valentīna dienu, Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicināja skolēnus piedalīties dzejas konkursos, kam bija pārsteidzoša atsaucība. Konkursa piedalījās 36 jaunie literāti, pavisam iesūtot turpat simts dzejoļus par mīļumu un mīlestību. Daļa no tiem šodien piedzīvo pirmo publicitāti “Malienas Ziņu” lappusēs.

Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre Zane Drozdova pastāstīja, ka bibliotēkas izsludinātajiem konkursiem „Un tad apstājās laiks. Un tā bija mīlestība, jo tikai mīlestības priekšā tas apstājas.” (I. Ziedonis) (7. – 12. klašu skolēniem) un „Manā sirsniņā mājo mīļums” (3. – 6. klašu skolēniem) piedalījušies 36 jaunie literāti, kopumā iesūtot 94 dzejoļus.

- Skolēnu atsaucība konkursam bija negaidīti liela, īpaši jāpateicas skolotājiem, kas viņus rosināja piedalīties un palīdzēja ar padomu. Konkursa beigu termiņš bija 11. februāris, taču darbus saņēmām vēl arī 12., 13. un pat 14. februārī. Prieks, ka piedalījās ne tikai meitenes kā sākotnēji paredzējām, bet arī puiši, – stāsta Z. Drozdova. Bibliotekāre uzsver, ka šajā konkursā pati svarīgākā nav meistarība, bet uzdrošināšanās paust savas domas par mīlestību un mīļumu, kas ikdienā ir tik svarīgas gan attieksmē pret saviem tuviniekiem, draugiem, gan pasauli mums apkārt.

Sandra Apine,
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.02.2013.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »