Kursos tiekas ar kolēģiem un papildina zināšanas

Mūsdienu straujais temps un attīstība visās dzīves jomās arī skolotājus rosina arvien papildināt savas zināšanas. 20 angļu valodas skolotājiem no pieciem novadiem tāda iespēja bija kursos “Angļu valodas skolotāju profesionālo un pedagoģisko kompetenču izveide”, kas notika ar Eiropas Sociālā fonda un Valsts Izglītības satura centra atbalstu.

Kursi trīs dienas norisinājās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā, kur tradicionāli divreiz gadā skolotāji izglītojas pieredzējušu lektoru vadībā. Tālākizglītības iespējas tiek piedāvātas arī citu novadu pedagogiem. Kursus vadīja lektore Indra Odiņa, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas nodaļas skolotāju izglītības nodaļas vadītāja. Kā pastāstīja I. Odiņa, to laikā skolotāji apguva un papildināja zināšanas par mācīšanās stiliem atkarībā no uztveres tipa, kooperatīvās mācīšanās un mācīšanas metodēm, kas dod iespēju aktīvāk stundu darbā un vielas apguvē iesaistīt skolēnus, padarīt darbu stundās vairāk orientētu uz skolēnu.

Skolotāji noteica paši savu un skolēnu mācīšanās stilus un dominējošās spējas, pētīja uzdevumu un aktivitāšu atbilstību un piemērotību skolēnu mācīšanās stiliem un skolēnu spēju veidu daudzpusīgai pilnveidei, lai ņemtu vērā skolēnu mācīšanās atšķirības, gatavojoties mācību stundām. Tika apgūti dažādi kooperatīvās mācīšanās paņēmieni, kas palīdzēs pilnveidot skolēnu valodas prasmes angļu valodas stundās.

Dace Plaude,
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.02.2013.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma