Saņem Draudzīgā Aicinājuma medaļu

28. janvārī jau 15. reizi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Draudzīgā Aicinājuma fonda balvu pasniegšana. Apbalvoto vidū ir arī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotāja Ilona Riekstiņa. Viņa bija to 12 Latvijas skolotāju skaitā, kas saņēma Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā “Skolotājs”.

- Skolotāja Ilona Riekstiņa balvu saņēma par nozīmīgu ieguldījumu skolēnu iesaistīšanā daudzpusējās starptautiskās sadarbības formās izglītībā. Balvai viņu pieteica skolas kolektīvs un absolventi, kas novērtējuši Ilonas veikumu, iesaistot skolēnus starptautiskos projektos un šajās aktivitātēs popularizējot Alūksnes vārdu, – stāsta ģimnāzijas direktore Daina Dubre – Dobre.
Skolotāja I. Riekstiņa pēc balvas saņemšanas atzina, ka Draudzīgā Aicinājuma medaļa ir skolas kopējā darba novērtējums. “Tas ir komandas darbs. Ir gandarījums, ka valsts ģimnāziju vidū ir pamanītas Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas starptautiskās aktivitātes. Paldies šai vietai, ļaudīm, skolotājiem un vecākiem, kas ļauj rādīt Alūksni pasaulē!” teic I. Riekstiņa.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma