Saņem Draudzīgā Aicinājuma medaļu

28. janvārī jau 15. reizi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Draudzīgā Aicinājuma fonda balvu pasniegšana. Apbalvoto vidū ir arī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolotāja Ilona Riekstiņa. Viņa bija to 12 Latvijas skolotāju skaitā, kas saņēma Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā “Skolotājs”.

- Skolotāja Ilona Riekstiņa balvu saņēma par nozīmīgu ieguldījumu skolēnu iesaistīšanā daudzpusējās starptautiskās sadarbības formās izglītībā. Balvai viņu pieteica skolas kolektīvs un absolventi, kas novērtējuši Ilonas veikumu, iesaistot skolēnus starptautiskos projektos un šajās aktivitātēs popularizējot Alūksnes vārdu, – stāsta ģimnāzijas direktore Daina Dubre – Dobre.
Skolotāja I. Riekstiņa pēc balvas saņemšanas atzina, ka Draudzīgā Aicinājuma medaļa ir skolas kopējā darba novērtējums. “Tas ir komandas darbs. Ir gandarījums, ka valsts ģimnāziju vidū ir pamanītas Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas starptautiskās aktivitātes. Paldies šai vietai, ļaudīm, skolotājiem un vecākiem, kas ļauj rādīt Alūksni pasaulē!” teic I. Riekstiņa.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »