Būs koncertsaruna par barikādēm cilvēkos pašos

Svētdien, 20. janvārī, pulksten 14 ikviens tiek aicināts uz Mālupes Saieta namu, kur koncertsarunā “Dzērvenītes sirds” būs iespēja tikties ar Aivaru un Ievu Lapšāniem. Šī koncertsaruna izskanēs kā veltījums 1991. gada barikāžu dienu dalībniekiem.

“Barikādes bija lūzuma punkts, kas tobrīd simbolizēja alkas pēc brīvības. Likās, ka tūdaļ sāksies kaut kas jauns un tūdaļ mums viss būs. Ir pagājis laiks, bet barikādes joprojām ir aktuālas. Tās turpina rūgt mūsu sirdīs. Cits jautājums, kādas tās šobrīd ir – vai tās ir barikādes attiecībā uz mīlestību, attiecībā uz darbu vai pašam pret sevi? Par to tad arī būs šī koncertsaruna,” ar pasākuma būtību iepazīstina Mālupes pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Astrīda Bētere, aicinot tajā piedalīties gan barikāžu dienu dalībniekus, gan pārējos pagasta iedzīvotājus.

Ilze Bogdanova,
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 04.01.2012.

 

 

 

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »