Apeniešiem sporta un atpūtas pietura

Apes novada dome sadarbībā ar Apes jauniešu klubu “Sliedes” īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas projektu “Brīvdabas sporta un atpūtas pietura Apē”.

“Ņemot vērā Apes jauniešu BMX sporta azartu un interesi, šis gads mums bija zem BMX zīmes. Lai attīstītu mūsu BMX trasīti un iegādātos nepieciešamo inventāru, ieguldījām trīs projektu finansējumus un pašu darbaspēku. Būtībā vēlamies mūsu BMX trasīti un tās apkārtni pilnveidot tā, lai tur ir saistoši un interesanti dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem. Tādēļ priecē, ka vecāki vakaros nāk atbalstīt savus bērnus treniņos un jūt līdzi ikgadējās sacensībās, kā arī jaunie sportisti kaļ plānus trasītes uzlabojuma darbiem,” stāsta Apes novada domes projektu vadītāja Liene Ābolkalne.

Par Izglītības un zinātnes ministrijas projekta līdzekļiem iegādātas smilšu kastes, āra spēļu komplekss, kā arī pievilkšanās stieņi. Sporta inventārs paplašināts ar vairākām BMX ķiverēm un kāju un roku aizsargiem, ko jaunie sportisti varēšot izmēģināt jau nākamajā sezonā. Trases uzkopšanai un uzturēšanai iegādātas gan slotas un lāpstas, gan arī ķerra, kā arī inventārs sacensību organizēšanai.

Krista Liepkāja

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »