Sveic simto jaundzimušo Alūksnes novadā

Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēts simtais jaundzimušais – alūksnietis Hugo Berļakovs, kuru piektdien ar šo zīmīgo skaitli sveica Alūksnes novada pašvaldība. Svarīgi, ka pērn Alūksnes novada mazuļu skaits “simtnieku” pat nesasniedza, savukārt šogad – 100. piedzimis jau 5. oktobrī.

Piektdien, 26. novembrī Berļakovu ģimeni – Poļinu, Gintu un mazo Hugo apciemoja Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins un pasniedza tradicionālo pašvaldības velti – sudraba karotīti ar gravējumu “Simtais mazulis Alūksnes novadā 2012”, kā arī siltu vilnas sedziņu piedevām.

Gints Berļakovs uzsver, ka ģimenē viņi ir pieci – neskaitot Gintu, Poļinu un Hugo arī kaķis Bingo un franču taksis Gizmo. Hugo ir pirmdzimtais, piedzimis 5. oktobrī pulksten 22.07 Balvu slimnīcas dzemdību nodaļā, 58 centimetrus garš un 4,90 kilogramus smags.

Sandra Apine

3 komentāri

 1. Astra:

  Priecigs notikums! Taja pasa laika, skumji.

 2. Astra:

  Skumji par to ka musu pilseta klust tuksa.

 3. čirka:

  Nav jau runa tikai par pilsētu, simtais bērns visā novadā.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

 • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

 • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

 • Kolis: Beidzot!!!!...

 • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

 • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »