Noskaidros labākos sēņotājus

Svētdien, 2.septembrī, pulksten 10.30 Ilzenes pagasta Siluleju mežā pie Dūju dambja notiks sēņošanas sacensības un rudens pārgājiens nūjotājiem “Pāri sūnu paklājiem…”.

“Nūjošanas pārgājienā aicinām piedalīties gan tos, kuriem nūjošana ir sveša lieta un kas labprāt sāktu ar to nodarboties, gan tos, kam nūjošana kļuvusi par ikdienu. Instruktores Līgas Janušas vadībā dalībnieki varēs iesildīties, lai pulksten 11.00 dotos nelielā rudens pārgājienā, izbaudot Ilzenes pagasta dabu,” informē Ilzenes pagasta sporta, kultūras, interešu izglītības un mūžizglītības centra “Dailes” vadītāja Linda Laiva.

Paralēli rudens pārgājienam notiks sēņošanas sacensības. Tām ikviens interesents var pieteikties sacensību norises dienā līdz pulksten 10.25. Sēņotāju galvenais uzdevums būs divu stundu laikā savākt pēc iespējas vairāk sēnes. Labākie tiks noskaidroti pēc savākto sēņu kopējā svara, vērtējumā iekļaujot tikai tās sēnes, kas ir bez tārpiem un mehāniskiem piemaisījumiem. Sacensību starta signāls izskanēs pulksten 10.30, bet dalībnieki tiks gaidīti atpakaļ līdz pulksten 12.30.

L. Laiva norāda, ka sacensības notiks starp komandām trīs cilvēku sastāvā. Vērtēts tiks gan katra individuālais veikums, gan komandas kopdarbs. Trīs labākie individuālajā un komandu vērtējumā tiks apbalvoti, bet dalībnieks, kuram būs izdevies atrast marķēto sēni, saņems īpašu balvu. “Atrast marķēto sēni būs dalībnieku speciālais uzdevums. Interesenti, ka tā atrasta pilnīgi visās sacensībās, kas mums notikušas,” piebilst centra “Dailes” vadītāja.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma