Palīdz pavasara darbos ilggadējai skolotājai

MalienaTalka

Patiešām jauka tradīcija ir izveidojusies Malienas pamatskolā. Katru gadu skolēni dodas ciemos pie ilggadējās skolotājas un skolas direktores Ainas Cekulas, lai palīdzētu pavasara uzkopšanas un citos darbos.

Tā arī šajā pavasarī – ceturtdien, 28. aprīlī – kopā ar Malienas pamatskolas direktores pienākumu izpildītāju Intu Sināti uz Ainas Cekulas mājām devās desmit skolēnu – 8. klase, kā arī 9. klases zēni. Inta Sināte pastāstīja, ka skolēni sakopa apkārtni, grāba pērnās lapas, uzraka zemi, izgrieza ābelēm sausos un liekos zarus, savāca skujas un veica citus darbus. Viņa saka paldies arī Ainai Cekulai par jauko un laipno uzņemšanu, cienastu.

Āris Upenieks
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.05.2011.

2 komentāri

 1. Kristīne:

  Ārkārtīgi dīvaini bija lasīt šo rakstu.Apsveicami, ka Sinātes kundze ir beidzot atcerējusies sirmo skolotāju un ar lielu pompu uzreiz  publiskojusies avīzītē.Jo necik sen, sirmās kundzes dzimšanas dienā  ,viņu tā arī netika apmeklējis neviens no Malienas skolas.Jauki, ka Malienas bērni sakopuši kapus, taču jāatzīmē, ka Kļaviņa kapus ikdienā jau gadiem kopj Mālupes pamatskolas 8. klase, kā arī rūpējas par sirmo kundzi arī kāda no Mālupes pamatskolas skolotājām.Svētki ir svētki, talka ir un paliek tikai talka…Kā saka…ar vardiem Rīgā, ar darbiem…

 2. absolvents Kristīnei:

  … sirmā skolotāja pati piezvanīja redakcijai..tā teikts rakstā.

  .. Neuztraucies, Kristīne, vēl priekšā eksāmeni un m.g. nav beidzies! Nervi noderēs.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

 • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

 • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

 • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

 • haha: ak dievs...

 • ooo: Atdodiet Mairim....

Februāris – Igaunijas jubilejas mēnesis. No 1. līdz 28. februārim no 10.00 līdz 14.00 Veclaicenes vēstures krātuvē izstāde ar līdzdarbošanos “Robeža, kas vieno”, Veclaicenes bibliotēkā igauņu grāmatu izstāde, Veclaicenes pagasta pārvaldē foto izstāde “Dzīve pierobežā”.

21. februārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

21. februārī 12.30 Veclaicenes pagastā “Kūriņkalnā” “Kāpsim, dziedāsim, iepazīsim mūsu puses 100 kalnus” – “Kūriņkalns” un tā apkārtnes deviņi kalni.

21. februārī 13.00 Veclaicenes tautas namā svinīgs pasākums “Igaunijai 100”.

Lasīt tālāk »