Palīdz pavasara darbos ilggadējai skolotājai

MalienaTalka

Patiešām jauka tradīcija ir izveidojusies Malienas pamatskolā. Katru gadu skolēni dodas ciemos pie ilggadējās skolotājas un skolas direktores Ainas Cekulas, lai palīdzētu pavasara uzkopšanas un citos darbos.

Tā arī šajā pavasarī – ceturtdien, 28. aprīlī – kopā ar Malienas pamatskolas direktores pienākumu izpildītāju Intu Sināti uz Ainas Cekulas mājām devās desmit skolēnu – 8. klase, kā arī 9. klases zēni. Inta Sināte pastāstīja, ka skolēni sakopa apkārtni, grāba pērnās lapas, uzraka zemi, izgrieza ābelēm sausos un liekos zarus, savāca skujas un veica citus darbus. Viņa saka paldies arī Ainai Cekulai par jauko un laipno uzņemšanu, cienastu.

Āris Upenieks
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.05.2011.

2 komentāri

 1. Kristīne:

  Ārkārtīgi dīvaini bija lasīt šo rakstu.Apsveicami, ka Sinātes kundze ir beidzot atcerējusies sirmo skolotāju un ar lielu pompu uzreiz  publiskojusies avīzītē.Jo necik sen, sirmās kundzes dzimšanas dienā  ,viņu tā arī netika apmeklējis neviens no Malienas skolas.Jauki, ka Malienas bērni sakopuši kapus, taču jāatzīmē, ka Kļaviņa kapus ikdienā jau gadiem kopj Mālupes pamatskolas 8. klase, kā arī rūpējas par sirmo kundzi arī kāda no Mālupes pamatskolas skolotājām.Svētki ir svētki, talka ir un paliek tikai talka…Kā saka…ar vardiem Rīgā, ar darbiem…

 2. absolvents Kristīnei:

  … sirmā skolotāja pati piezvanīja redakcijai..tā teikts rakstā.

  .. Neuztraucies, Kristīne, vēl priekšā eksāmeni un m.g. nav beidzies! Nervi noderēs.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

 • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

 • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

 • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

 • Kolis: Beidzot!!!!...

 • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma