Jādomā par īpašumu atsavināšanu

Alūksnes novada pagastos ir visai daudz pašvaldības īpašumu, kuri nav nepieciešami pašvaldības funkciju īstenošanai. Faktiski pagastu pārvaldēm tas ir lieks apgrūtinājums, uzturēšana dažkārt vēl tikai prasa papildu izdevumus, tādēļ ir jādomā par šo īpašumu izmantošanu, iespējams, arī pārdošanu jeb atsavināšanu.

Aprīļa Alūksnes novada domes Tautsaimniecības komitejas sēdē pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova informēja, ka ir savākta informācija no pagastu pārvaldēm par šādiem īpašumiem. Ziņas ir sniegušas astoņas pagastu pārvaldes, vēl no Zeltiņu un Jaunannas pagastiem saņemta informācija, ka pie viņiem šādu īpašumu nav.

Āris Upenieks
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.05.2011.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »