Diskutē par piespiedu darba lomu sabiedrībā

Probacijas_dienestaaKatru gadu pieaug to personu skaits, kurām tiesa vai prokurors piemēro kriminālsodu “piespiedu darbs”. 28. aprīlī VPD Alūksnes TSV (Lielā Ezera ielā 6) notika tikšanās ar darba devējiem, kuri nodarbina probācijas klientus piespiedu darbā.

Diskusijas dalībnieki bija vienisprātis, ka diemžēl ne visiem piespiedu darbs ir pamācošs un efektīvs soda veids. Daži piespiedu darba stundas nostrādā formāli, slinko, mēģina izvairīties no soda. Te jāpiebilst, ka klientam jāstrādā stingri pēc noteiktā grafika – pat, ja malka jau sakrāmēta, piespriestās darba stundas vienalga jānostrādā. Savukārt, ja tiek konstatēti pārkāpumi, VPD griežas tiesā par piespiedu darba aizstāšanu ar arestu.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.05.2011.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »