Ziemassvētkos ziedo slimnīcas Bērnu nodaļai

Piektdiena, decembris 21st, 2018

Latvijas Universitātes Alūksnes filiāle arī šogad rīkoja labdarības akciju, ziedojot Alūksnes slimnīcas Bērnu nodaļai. Sarūpētās dāvanas studentu pārstāvji filiāles direktores Anitas Pētersones vadībā bērniem slimnīcā nogādāja īsi pirms Ziemassvētkiem – 18. decembrī. (vairāk…)

Pasta pakalpojumus pielāgos reālajam pieprasījumam

Piektdiena, decembris 21st, 2018

Jaunais gads ienesīs izmaiņas arī Jaunannas un Ilzenes iedzīvotāju ikdienā pasta pakalpojumu jomā, par ko mūs informē Latvijas Pasta komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa. (vairāk…)

Konkursa “EP eksperts” noslēguma pasākums – dienu vēlāk!

Otrdiena, decembris 18th, 2018

Konkursa “Eiropas Parlamenta eksperts” noslēgums no 20. decembra pārcelts uz nākamo dienu – 21. decembri pulksten 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā, uz kuru laipni aicināti visi konkursa dalībnieki. Konkursa iniciatora, Eiropas Parlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa klātbūtne gan netiek droši solīta. (vairāk…)

Aicina iepriecināt pansionātos mītošos seniorus

Piektdiena, decembris 7th, 2018

Jau piekto gadu pēc kārtas ir iespēja nosūtīt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu Ziemassvētku svētku kartīti. Tas neprasīs lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma. Starp akcijai pieteiktajam sociālās aprūpes iestādēm ir arī Trapenes pansionāts – varam iepriecināt tur mītošos seniorus. (vairāk…)

Nodokļa pieaugums ietekmēs maksu par atkritumiem

Piektdiena, decembris 7th, 2018

SIA “Pilsētvides serviss”, kas nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Alūksnes novada teritorijā, informējis Alūksnes novada pašvaldību, ka no 2019. gada 1. janvāra par 48 centiem kubikmetrā pieaugs maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Tas ir saistīts ar pakāpeniski pieaugošo dabas resursu nodokļa likmi. (vairāk…)

Baznīcas jubilejas gadā realizē divus projektus

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Šogad Alūksnes evaņģēliski luteriskā baznīca svinēja 230 gadu jubileju. Aktualizējot šo nozīmīgo notikumu, Alūksnes evaņģēliski luteriskā draudze ar Alūksnes novada pašvaldības atbalstu realizēja projektu “Alūksnes evaņģēliski luteriskās baznīcas 230 gadu atcere Kristofa Hāberlanda projektēto baznīcu lokā”, bet biedrība “Ernsta Glika mantojuma biedrība” – projektu “Mūsdienīga aprīkojuma izmantošana Bībeles muzejā – eksponātu saglabāšanas garantija nākamajām paaudzēm”. (vairāk…)

Apbalvo labākos policijas darbiniekus

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Piektdien, 30. novembrī, Valmierā notika Valsts policijas 100. gadadienai veltīts pasākums, kura laikā tika godināti un apbalvoti labākie Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē dienējošie darbinieki, tostarp Alūksnes iecirkņa policisti. (vairāk…)

Iepirkums izsludināts, būvnieks nepiesakās

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Laikraksta lasītāji jautā, kas notiek ar daudzdzīvokļu namu Torņa ielā 15, kurš cieta gāzes sprādzienā, un redakcijai lūdz to noskaidrot. “Māja stāv neremontēta, cilvēki savos dzīvokļos atgriezties nevar. Kad beidzot tur tiks uzsākti remontdarbi?” jautā kāds lasītājs, kurš savu vārdu laikraksta slejās atklāt nevēlējās. (vairāk…)

Vidzemē nostrādāja visas 28 trauksmes sirēnas

Otrdiena, novembris 27th, 2018

Vakar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā ieslēdza trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu Valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas darbību – trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību. Vidzemē tika pārbaudītas 28 sirēnas un visas automātiski nostrādāja bez darbības traucējumiem. (vairāk…)

Tikšanās ar Krišjāni Kariņu – 20. decembrī

Otrdiena, novembris 27th, 2018

Konkursa “Eiropas Parlamenta eksperts” noslēgums un tikšanās ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Krišjāni Kariņu (Jaunā Vienotība/ETP) būs 20. decembrī pulksten 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā, uz kuru laipni aicināti visi konkursa dalībnieki. (vairāk…)

Latvijas vienaudze Valija Klancberga

Piektdiena, novembris 16th, 2018

Pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas 25. oktobrī 100 gadu slieksni pārkāpa Valija Klancberga, kura dzimusi Alsviķu pagastā, bet tagad dzīvo pie meitas Ikšķilē. 17. novembrī, kad Alsviķu kultūras namā notiks viņas klasesbiedra Aleksandra Zariņa 100. dzimšanas dienai, kas ir tieši 18. novembrī, veltīta atceres pēcpusdiena, Valijas kundze pati gan nevarēs sestdien būt Alsviķos, taču, iespējams, ka atbrauks viņas meita Aija Guslens, ar kuras laipnu atļauju ielūkojamies mammas dzīvesstāstā. (vairāk…)

Merķeļa iela kļūs par vienvirziena ielu

Otrdiena, novembris 13th, 2018

Jau no šīs pirmdienas, 12. novembra, Merķeļa iela posmā no Uzvaras līdz Brīvības ielai, Alūksnē, kļuvusi par vienvirziena ielu, kā tas ir paredzēts ielas pārbūves projektā. (vairāk…)

Egļu vietā taps jauni košumkrūmu un koku stādījumi

Otrdiena, novembris 13th, 2018

Iepriekšējās otrdienas numurā lasītāji jau varēja iepazīties ar Alūksnes novada pašvaldības skaidrojumu par ielu pārbūves laikā notiekošo koku izciršanu. Šoreiz pēc lasītāja lūguma sīkāk uzzinājām, kādēļ administratīvās ēkas un apkārtnes rekonstrukcijas projekta gaitā nogrieztas ilggadīgās egles un kas būs to vietā. (vairāk…)

Demontētās plāksnes privātai lietošanai pašvaldība nenodod

Otrdiena, novembris 13th, 2018

Šonedēļ Alūksnes novada pašvaldībā vērsušies vairāki iedzīvotāji, kas vēlējušies savām vajadzībām no pašvaldības saņemt plāksnes, kas demontētas administratīvās ēkas laukumā būvdarbu laikā. Alūksnes novada pašvaldība informē, ka šāda plākšņu nodošana privātpersonām no pašvaldības puses nenotiek. (vairāk…)

Robežšķērsošanas vietai mainās darba laiks

Otrdiena, oktobris 30th, 2018

Pededzes robežšķērsošanas vietai turpmāk būs mainīts darba laiks. (vairāk…)

Pieņem dokumentus pierobežas satiksmes atļauju noformēšanai

Otrdiena, oktobris 23rd, 2018

Valsts robežsardze informējusi Alūksnes novada pašvaldību, ka tie Alūksnes novada iedzīvotāji, kuri pašvaldībā iesnieguši pieteikumu vietējās pierobežas satiksmes atļaujas noformēšanai, var iesniegt dokumentus attiecīgajās Krievijas Federācijas institūcijās. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »