Gaida remigrantu projektu pieteikumus

Otrdiena, septembris 18th, 2018

Vēl nedēļu remigranti, kuri plāno īstenot savu biznesa ideju kādā no Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībām, aicināti iesniegt savus projektu pieteikumus uzņēmējdarbības projektu konkursam Vidzemē, informē projekta sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Āboliņa. (vairāk…)

Neapmierināti ar sabiedriskā transporta kustības grafiku

Otrdiena, septembris 18th, 2018

Ar 1. septembri Alūksnes novadā tika veiktas izmaiņas astoņos sabiedriskā transporta maršrutos. Iedzīvotāji par to ir sašutuši un savu sāpi izteikuši sociālajos tīklos, bet īpaši neapmierināti ir pededzieši un mārkalnieši, jo slēgts piektdienas reiss Alūksne – Mārkalne – Zabolova, kas bija vispieprasītākais, jo ar to no skolām mājās atgriezās bērni un jaunieši. (vairāk…)

Aicina uz semināru par jaunām iespējām uzņēmējdarbībā

Piektdiena, septembris 14th, 2018

Alūksnes novada pašvaldības Uzņēmējdarbības atbalsta centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē 20. septembrī pulksten 9.00 notiks seminārs “Veiksmīgu darījumu noslēgšanas idejas un praktiski piemēri Alūksnes un Apes novadu uzņēmējiem”. Ar uzņēmējiem savā darījumu noslēgšanas pieredzē un 26 gadu laikā paveiktajā dalīsies semināra vadītājs Jānis Sīklis – “Baltic Sales Agency” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs. (vairāk…)

Sākusies kandidātu izvirzīšana gada cilvēkam Apes novadā

Otrdiena, septembris 11th, 2018

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī Virešu tautas namā godinās Apes novada izcilākos ļaudis. Tā būs jau septītā reize, kad līdzcilvēki ar prieku un pateicību būs izraudzījušies tos cilvēkus, kas ar uzņēmību un atbildību darījuši labus darbus un pelnījuši saņemt Apes novada domes augstāko apbalvojumu – “Kristāla ābolu”. (vairāk…)

Atbalsta Izglītības un sporta centra projektēšanas uzsākšanu

Piektdiena, septembris 7th, 2018

Izglītības un sporta centrs ir viens no ilgāk gaidītajiem un nepieciešamākajiem objektiem Alūksnes novadā. Primāri tas ir nepieciešams Alūksnes pilsētas izglītības iestādēm, īpaši Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas darbības nodrošināšanai. Tādēļ 4. septembrī Alūksnes novada domes sēdē deputāti atbalstīja lēmuma projektu, nosakot Izglītības un sporta centra izveidi par pašvaldības izglītības iestāžu investīciju projektu. Deputāti apstiprināja projekta plānotās izmaksas un nolēma lūgt aizņēmumu Valsts kasē būvprojekta izstrādes nodrošināšanai. (vairāk…)

Ape – otra spēcīgākā mazā pilsēta

Otrdiena, septembris 4th, 2018

Apes pilsētas svētkos norisinājās sacensību “Latvijas spēcīgākā pilsēta” pēdējais posms. Ar kopējo rezultātu 86 040 kilogrami tā ierindojās otrajā vietā. (vairāk…)

Kas pelnījuši “Sudraba zīli”?

Otrdiena, septembris 4th, 2018

Nu jau vairāku gadu garumā ik rudeni Latvijas valsts proklamēšanas gadadienas svinībās novembrī Alūksnes novada pašvaldība pasniedz augstāko tās apbalvojumu – “Sudraba zīle” – cilvēkiem, organizācijām, domubiedru grupām, kuru veikums novada un tās iedzīvotāju labā ir īpaši atzīstams. Tādēļ pašvaldība aicina ikvienu pieteikt pretendentus šim apbalvojumam līdz pat 30. septembrim (ieskaitot). (vairāk…)

Ātruma ierobežojums Pleskavas ielā

Otrdiena, septembris 4th, 2018

Alūksnē turpinās Pleskavas ielas posma pārbūve. Alūksnes novada pašvaldība vērš autovadītāju uzmanību, ka remontposmā ir noteikts ātruma ierobežojums – 30 kilometri stundā. (vairāk…)

Iepazīs Alūksnes ebreju vēsturi

Otrdiena, septembris 4th, 2018

Sākot jauno mācību gadu, bērni un jaunieši aicināti iesaistīties vēl nebijušā projektā “Iepazīstam Alūksnes ebreju vēsturi!”. Tā mērķis ir caur kopīgu darbošanos un pētniecisku darbību iepazīstināt alūksniešus ar ebreju tautas kultūru un tradīcijām. Tiks organizēta arī īpaša nometne “Jauno pētnieku skola”. (vairāk…)

Atvieglos ģimeņu budžetu

Piektdiena, augusts 31st, 2018

Vakar Apes novada dome kārtējā sēdē pieņēma vairākus lēmumus, kuru realizācija atvieglos ģimeņu budžetu, to bērniem uzsākot jauno mācību gadu. Par pieņemtajiem lēmumiem mūs informēja domes sekretāre Iveta Indriksone. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

19. septembrī 10.00 Alsviķu kultūras nama senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku ikmēneša tikšanās ar sportiski atraktīvām izdarībām.

19. septembrī 15.00 Malienas tautas nama mazajā zālē literāri muzikāla pēcpusdiena “Nesaki – rudens…”.

20. septembrī 14.30 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā “Erudītu klubiņš” par tēmu “Visums”.

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

Lasīt tālāk »