Latvijas vienaudze Valija Klancberga

Piektdiena, novembris 16th, 2018

Pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas 25. oktobrī 100 gadu slieksni pārkāpa Valija Klancberga, kura dzimusi Alsviķu pagastā, bet tagad dzīvo pie meitas Ikšķilē. 17. novembrī, kad Alsviķu kultūras namā notiks viņas klasesbiedra Aleksandra Zariņa 100. dzimšanas dienai, kas ir tieši 18. novembrī, veltīta atceres pēcpusdiena, Valijas kundze pati gan nevarēs sestdien būt Alsviķos, taču, iespējams, ka atbrauks viņas meita Aija Guslens, ar kuras laipnu atļauju ielūkojamies mammas dzīvesstāstā. (vairāk…)

“Vide Prožektoru Gaismās”

Otrdiena, novembris 13th, 2018

20. novembrī pulksten 18.30 Alūksnes Kultūras centra mazajā zālē skatītāji tiek aicināti uz izklaidējošu un vienlaikus dzīvesziņas pilnu izrādi “Vide Prožektoru Gaismās”. (vairāk…)

Merķeļa iela kļūs par vienvirziena ielu

Otrdiena, novembris 13th, 2018

Jau no šīs pirmdienas, 12. novembra, Merķeļa iela posmā no Uzvaras līdz Brīvības ielai, Alūksnē, kļuvusi par vienvirziena ielu, kā tas ir paredzēts ielas pārbūves projektā. (vairāk…)

Egļu vietā taps jauni košumkrūmu un koku stādījumi

Otrdiena, novembris 13th, 2018

Iepriekšējās otrdienas numurā lasītāji jau varēja iepazīties ar Alūksnes novada pašvaldības skaidrojumu par ielu pārbūves laikā notiekošo koku izciršanu. Šoreiz pēc lasītāja lūguma sīkāk uzzinājām, kādēļ administratīvās ēkas un apkārtnes rekonstrukcijas projekta gaitā nogrieztas ilggadīgās egles un kas būs to vietā. (vairāk…)

Demontētās plāksnes privātai lietošanai pašvaldība nenodod

Otrdiena, novembris 13th, 2018

Šonedēļ Alūksnes novada pašvaldībā vērsušies vairāki iedzīvotāji, kas vēlējušies savām vajadzībām no pašvaldības saņemt plāksnes, kas demontētas administratīvās ēkas laukumā būvdarbu laikā. Alūksnes novada pašvaldība informē, ka šāda plākšņu nodošana privātpersonām no pašvaldības puses nenotiek. (vairāk…)

Kļūsti par Eiropas Parlamenta ekspertu un apmeklē Briseli!

Otrdiena, novembris 6th, 2018

Rudens klāt, un, kā jau solījām abonēšanas perioda sākumā, arī šogad laikraksts “Malienas Ziņas” sadarbībā ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Krišjāni Kariņu (Jaunā Vienotība/ETP) aicina piedalīties konkursā “Eiropas Parlamenta eksperts” un laimēt iespēju apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē, Beļģijā. Veiksmīgāko atbilžu autori tiks uzaicināti uz tikšanos ar Krišjāni Kariņu un saņems speciālbalvas no Eiropas Parlamenta. Divi lasītāji izlozēs iespēju doties ceļojumā uz Briseli. (vairāk…)

“Kristāla ābolus” saņems deviņi darbīgi cilvēki

Piektdiena, novembris 2nd, 2018

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī Virešu saieta namā godinās Apes novada izcilākos ļaudis. Tā būs jau septītā reize, kad līdzcilvēki ar prieku un pateicību izraudzījušies tos cilvēkus, kas ar uzņēmību un atbildību darījuši labus darbus un pelnījuši saņemt Apes novada domes augstāko apbalvojumu – Virešu dižās mežābeles “Kristāla ābolu”. (vairāk…)

Diskutē par amata vietām jaunizveidotajā pārvaldē

Otrdiena, oktobris 30th, 2018

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada dome starp citiem jautājumiem lēma arī par amata vietām un atlīdzību Alūksnes novada pašvaldībā un, konkrēti, par amata vietām jaunizveidotajā pašvaldības Sociālo lietu pārvaldē. (vairāk…)

Robežšķērsošanas vietai mainās darba laiks

Otrdiena, oktobris 30th, 2018

Pededzes robežšķērsošanas vietai turpmāk būs mainīts darba laiks. (vairāk…)

Aicina apceļot Latviju ar autobusu un vilcienu

Otrdiena, oktobris 30th, 2018

Sagaidot Latvijas simtgadi, Autotransporta Direkcija aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju izmantot sabiedrisko transportu – autobusu vai vilcienu –, un doties apceļot Latviju, izbraucot septiņus Latvijas valstiskuma veidošanās ceļus – Līvu, Jēkaba, Brīvības, Baltijas, Daugavas, Gaismas un Māras ceļu. (vairāk…)

Pieņem dokumentus pierobežas satiksmes atļauju noformēšanai

Otrdiena, oktobris 23rd, 2018

Valsts robežsardze informējusi Alūksnes novada pašvaldību, ka tie Alūksnes novada iedzīvotāji, kuri pašvaldībā iesnieguši pieteikumu vietējās pierobežas satiksmes atļaujas noformēšanai, var iesniegt dokumentus attiecīgajās Krievijas Federācijas institūcijās. (vairāk…)

Būvprojekts top, investora vēl nav

Otrdiena, oktobris 23rd, 2018

Alūksnes novada domes ārkārtas sēdē starp citiem jautājumiem deputāti lēma par izmaiņām, kas domei jāveic saistībā ar veselības veicināšanas pakalpojumu centra izveidi. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »