Atklās jauno Dēliņkalna skatu torni

Otrdiena, jūlijs 17th, 2018

Alūksnes augstienes augstākajā paugurā – Dēliņkalnā – uzbūvēts jauns skatu tornis un ceturtdien, 19. jūlijā, pulksten 14.00 notiks torņa atklāšanas pasā-kums, kuru pašvaldība aicina apmeklēt ikvienu interesentu. (vairāk…)

Jaunlaicenes muižas muzejā jauna izstāde par malēniešiem

Otrdiena, jūlijs 17th, 2018

Šomēnes, 28. jūlijā, Alūksnes novada Jaunlaicenes pagastā notiks jau Otrie Vispasaules Malēniešu svētki. Jaunlaicenes muižas muzejā, kas īpašu uzmanību pievērš tieši malēniešu dzīvesveida, tradīciju, vietējās izloksnes pētīšanai, pirms svētkiem tapusi jauna pagalma izstāde, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. (vairāk…)

“Vītolēni” turpina tautai svarīgas un nozīmīgas tradīcijas

Otrdiena, jūlijs 17th, 2018

Gaujienā nopietni gatavojas jauno mūziķu radošajai nometnei “Vītolēni”, kas sāksies nākamajā nedēļā. Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore Ilze Dāve “Malienas Ziņām” apliecināja, ka ir pieteikušies 140 dalībnieki no dažādiem Latvijas novadiem un Rīgas, kā arī no Francijas un Somijas. (vairāk…)

Vidzemes bibliotekāri tiksies Alūksnē

Otrdiena, jūlijs 17th, 2018

Trešdien un ceturtdien, 18. un 19. jūlijā, Alūksnē notiks Latvijas bibliotekāru biedrības (LBB) Vidzemes nodaļas 21. saiets – konference “Bibliotēkas pamatvērtības un nākotnes izaicinājumi”. (vairāk…)

Aicina uz spiningošanas sesiju

Otrdiena, jūlijs 17th, 2018

Divas dienas Pilssalā pašvaldības aģentūras “ALJA” teritorijā un uz Alūksnes ezera notiks izglītojošs pasākums un praktiskas nodarbes “Uzzini un izglītojies kopā un “atlaid mammu””. Šāds pasākums notiek pirmo reizi un aģentūras direktors Māris Lietuvietis interesentus uz to aicina 21. un 22. jūlijā. (vairāk…)

Amatam izvirzīts viens pretendents

Piektdiena, jūlijs 13th, 2018

Alūksnes novada pašvaldība bija izsludinājusi vakanci uz pirmsskolas izglītības iestādes “Pienenīte” vadītāja amatu. Tagad tam izvirzīts viens pretendents. (vairāk…)

Izsniegs apliecības barikāžu dalībniekiem

Piektdiena, jūlijs 6th, 2018

25. jūlijā Alūksnē tiks izsniegtas apliecības barikāžu dalībniekiem. (vairāk…)

Noslēgusies Dēliņkalna skatu torņa būvniecība

Piektdiena, jūlijs 6th, 2018

Alūksnes novada Jaunlaicenes pagastā noslēgusies Dēliņkalna skatu torņa būvniecība un tas ir atvērts apmeklētājiem. Šomēnes plānots organizēt arī torņa atklāšanas pasākumu. (vairāk…)

Izcirstie mežu apjomi samazinās

Piektdiena, jūlijs 6th, 2018

Ziemeļaustrumu virsmežniecība ir Valsts meža dienesta teritoriāla struktūrvienība un mežsaimniecības nozares valsts pārvaldes civiliestāde. Iestāde savā teritorijā realizē vienotu meža politiku, atbalsta programmas ilgtspējīgas mežsaimniecības nodrošināšanai, piedalās Eiropas Savienības lauksaimniecības garantiju un virzības fonda lauku attīstības atbalsta pasākumu ieviešanā, kā arī uzrauga normatīvo aktu ievērošanu visos mežos. Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežzinis Aldis Bricis, analizējot 2017. gada pārskatu, laikrakstam stāsta, ka meža valsts pārvaldes jomā virsmežniecība uzrauga meža apsaimniekošanu un izmantošanu, ugunsdrošību un medības reglamentējošo normatīvo aktu prasību ievērošanu, piedalās meža nozares politikas veidošanā un ieviešanā un īsteno meža ugunsdzēsību. (vairāk…)

Remontē ielas un ceļus

Piektdiena, jūlijs 6th, 2018

Vasara ir laiks, ko visērtāk izmantot ielu un ceļu remontam. Jau informēts, ka vērienīgi remontdarbi šovasar notiek Pleskavas ielā, Alūksnē, bet tie plānoti un būs vēl arī citur novadā. (vairāk…)

Remontēs sociālo māju “Jaunrozes”

Otrdiena, jūlijs 3rd, 2018

Apes novada dome apstiprināja finansējumu sociālās mājas “Jaunrozes” remontam 6159,65 eiro un to nodrošinās no domes budžeta rezerves fonda līdzekļiem. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »