Kopā rada Ziemassvētku prieku

Piektdiena, decembris 14th, 2018

(vairāk…)

Loterija “Abonē un laimē!”

Piektdiena, decembris 14th, 2018

Loterijas noteikumi

Bez skolas pagastā būs tukšums

Piektdiena, decembris 14th, 2018

“Nedzeniet cilvēkus projām no novada!” tas bija viens no aicinājumiem, kas pirms nedēļas izskanēja vecāku sapulcē Pededzes pamatskolā, kurā tika apspriests Alūksnes novada pašvaldības darba grupas ziņojums par izglītības iestāžu tīklu Alūksnes novadā no 2021. gada. (vairāk…)

Saņem jaunu ugunsdzēsības auto

Otrdiena, decembris 11th, 2018

Viena no Valsts meža dienesta funkcijām ir meža ugunsdrošības uzraudzība un meža ugunsgrēku atklāšana, ierobežošana un likvidēšana, tāpēc ļoti svarīgs ir materiālās bāzes nodrošinājums, lai sekmīgi veiktu šo darbu. Lai kvalitatīvi īstenotu šo uzdevumu, Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības Alūksnes mežniecība pagājušās nedēļas nogalē saņēma materiālās bāzes papildinājumu – jaunākās paaudzes meža ugunsdzēsības automašīnu. (vairāk…)

Ziedo un izraugies Ziemassvētku dāvanu

Otrdiena, decembris 11th, 2018

Vakar Alūksnes Sabiedrības centrā Dārza ielā 8a tika atklāts Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā interesenti par ziedojumiem varēs iegādāties dāvanas un kurš apmeklētājiem durvis vērs šodien. Tas darbosies katru darbdienu no pulksten 10.00 līdz pulksten 17.00 un atvērts būs līdz 4. janvārim. (vairāk…)

Katram darbam augsta kvalitātes raudze

Piektdiena, decembris 7th, 2018

Latvijas 100. dzimšanas dienas gadā par Apes novada “Gada cilvēku” nominācijā “Pašvaldības darbinieks (-ce)” tika atzīta un “Kristāla ābolu” saņēma Apes novada domes attīstības nodaļas projektu vadītāja, jauniešu kluba “Sliedes” aktīva dalībniece Daiga Bojāre, kura vietējā pašvaldībā strādā jau 11 gadus. (vairāk…)

KONKURSS! Ziemassvētkos piedāvā Frenka Sinatras dziesmas

Piektdiena, decembris 7th, 2018

26. decembrī, otrajos Ziemassvētkos, pulksten 18.00 Alūksnes Kultūras centrā ar koncertprogrammu “Sinatra Ziemassvētkos” viesosies populārais solists un mūziķis Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā. (vairāk…)

Iepirkums izsludināts, būvnieks nepiesakās

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Laikraksta lasītāji jautā, kas notiek ar daudzdzīvokļu namu Torņa ielā 15, kurš cieta gāzes sprādzienā, un redakcijai lūdz to noskaidrot. “Māja stāv neremontēta, cilvēki savos dzīvokļos atgriezties nevar. Kad beidzot tur tiks uzsākti remontdarbi?” jautā kāds lasītājs, kurš savu vārdu laikraksta slejās atklāt nevēlējās. (vairāk…)

Kristaps Zariņš: “Gribēju atbraukt uz Latviju tēva dēļ”

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Dienās, kad svinējām Latvijas simtgadi, Latvijā viesojās Kristaps Zariņš no Austrālijas, kurš piepildīja savu vēlēšanos sava tēva – publicista un žurnālista Alsviķu pagasta “Gailīšos” dzimušā Aleksandra Arvīda Zariņa – 100. dzimšanas dienu pavadīt tēva dzimtajā pusē. 1949. gadā Zariņu ģimene, arī dēls Kristaps, izceļoja uz Austrāliju, taču saikne ar Latviju saglabājusies. Sirsnīgā un emocionālā atmiņu pēcpusdienā Alsviķu kultūras namā aizritēja tikšanās ar radiniekiem un alsviķiešiem, atceroties tēva dzīves gājumu un rosīgo sabiedrisko darbību Austrālijā. Pēc tikšanās Zariņa kungs laipni piekrita sarunai ar “Malienas Ziņām”. (vairāk…)

Vērtē amatierteātru sniegumu

Piektdiena, novembris 30th, 2018

Par Gada izrādi aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā Alūksnes un Apes novada amatierteātru skatē atzīta Jaunlaicenes tautas nama amatierteātra “Jumts” izrāde “Mūža maize”. Labākā režisora nominācijā balvu ieguvusi iestudējuma režisore Māra Svārupe, par veiksmīgāko debiju to saņēmusi šīs izrādes dalībniece Kate Luīze Janka. Jaunlaiceniešu izrādei piešķirta arī balva par labāko scenogrāfiju. (vairāk…)

Aicina pavadīt dienu ar ķepaiņiem

Piektdiena, novembris 30th, 2018

Sestdien, 1. decembrī, biedrība “Astes un Ūsas” sadarbībā ar aktīviem alūksniešiem aicina pievienoties kopīgā pasākumā “Prieka diena ķepaiņiem”. (vairāk…)

“Astēm un Ūsām” pašiem sava veterinārā ambulance

Piektdiena, novembris 30th, 2018

Dzīvnieku māja “Astes un Ūsas” Alūksnē, Ošu ielā 5 jau gadu var lepoties paši ar savu veterinārārsti – Liānu Pelši, un pamazām iekārtota arī veterinārā ambulance. Šķiet, pa šiem septiņiem gadiem paveikts nepaveicamais gan patversmes iekārtošanas darbos, gan sabiedrības audzināšanā ar mērķi mācīt atbildību par tiem, ko pieradinām, taču – sapņu un plānu vēl daudz. Kādu sapni piepildīt var palīdzēt arī atbalstītāji, tādēļ rīt, 1. decembrī, pulksten 13.00 visi dzīvnieku draugi aicināti ciemos. (vairāk…)

Dejotprieks vieno jau piecus gadus

Piektdiena, novembris 30th, 2018

Ar koncertu Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē savu piecu gadu jubileju sestdien, 1. decembrī pulksten 18.00, atzīmēs deju kopa “Olysta”. (vairāk…)

“Burtotava” māca burtot

Piektdiena, novembris 30th, 2018

Izdevniecībā “RaKa” izdota Strautiņu pamatskolas skolotājas Guntas Epneres grāmata – spēle “Burtotava”, kas paredzēta bērniem vecumā no trīs gadiem un palīdzēs apgūt burtus, lasīt zilbes un vārdus, attīstīt uzmanību un atmiņu. (vairāk…)

Lai katram būtu sava svētku egle!

Otrdiena, novembris 27th, 2018

Svētdien, 2. decembrī, tiks iedegta Alūksnes pilsētas galvenā egle, kas turpmāk ik dienu atgādinās par Ziemassvētku tuvošanos un Jauna gada gaidīšanas prieku. Tā ir arī pirmā Adventa laika svētdiena, kad ik mājā tiks ienests Adventes vainags, kas simbolizē gaismas uzvaru pār tumsu. Kur iegādāsimies Adventes vainagus, vai gatavosim tos paši? Kur meklēsim eglīti saviem svētkiem – tirgū, kokaudzētavā vai mežā? Tie ir jautājumi, kas, tuvojoties svētkiem, nodarbinās vai ikvienu no mums, tādēļ atbildes centos rast sarunā ar akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” meža apsaimniekošanas plānošanas vadītāju Austrumvidzemes reģionā Kasparu Spirku. (vairāk…)

Tikšanās ar Krišjāni Kariņu – 20. decembrī

Otrdiena, novembris 27th, 2018

Konkursa “Eiropas Parlamenta eksperts” noslēgums un tikšanās ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Krišjāni Kariņu (Jaunā Vienotība/ETP) būs 20. decembrī pulksten 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā, uz kuru laipni aicināti visi konkursa dalībnieki. (vairāk…)

Cīnīsies par skolas pastāvēšanu

Otrdiena, novembris 27th, 2018

Alūksnes novada pagastos satraukumu izraisījis Alūksnes novada pašvaldības darba grupas ziņojums par izglītības iestāžu tīklu Alūksnes novadā no 2021. gada. Aizvadītajā nedēļā Strautiņu skolā pēc skolas vecāku padomes priekšsēdētājas Ivetas Bukovskas un skolas padomes ierosmes uz tikšanos skolā bija aicināts Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis un darba grupas dalībnieki, lai skaidrotu šo ziņojumu un kā tas ietekmēs Alūksnes novada lauku skolu likteni. (vairāk…)

Iedzīvotāji iepazīstas ar speciālo policijas aprīkojumu

Piektdiena, novembris 23rd, 2018

Lāčplēša dienā Alūksnē bija skatāma militārās tehnikas un ieroču parāde, kurā pirmo reizi starp armijas tehnikas vienībām un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta tehnikas parku varēja iepazīties arī ar Valsts policijas tehniskajiem resursiem, kur īpašu uzmanību izpelnījās netrafarētā ceļu uzraudzības automašīna un uz Alūksnes parādi speciāli ieradusies specvienība. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 1. līdz 15. decembrim Veclaicenes tautas namā izstādes “Cimdi un šalles” un Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” musturdeķi “Raibu raibā pasaulīte”.

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

14. decembrī no 18.00 līdz 20.00 Jaunannas Tautas namā Ziemassvētku dāvanu andele.

14. decembrī 18.00 Mālupes pagastā svētku egles iedegšana “Mazās eglītes lielā diena”.

Lasīt tālāk »