Starptautiskais džudo turnīrs pulcē desmit valstu sportistus

Otrdiena, decembris 18th, 2018

Sestdien un svētdien Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās 18. Starptautiskais Ziemassvētku džudo turnīrs, kurā piedalījās jaunie cīkstoņi no Baltkrievijas, Igaunijas, Kirgizstānas, Krievijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas un Uzbekistānas. Spēcīgajā konkurencē uz tatami izgāja arī gandrīz puse no Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudo nodaļas audzēkņiem, apliecinot savu cīņas garu un meistarību. (vairāk…)

“Mežiniekos” atklāts disku golfa laukums

Piektdiena, oktobris 19th, 2018

Aizvadītās nedēļas nogales atvasarā plašs interesentu loks pulcējās Alūksnes novada ziemas sporta bāzē “Mežinieki”, kur tika atklāts disku golfa laukums, kas dos iespēju aktīvā dzīves veida piekritējiem dažādot savas fiziskās aktivitātes. (vairāk…)

Svarīgākie sporta notikumi nedēļas nogalē

Otrdiena, oktobris 9th, 2018

Šīs nedēļas nogalē ir paredzēti divi nozīmīgāki sporta notikumi Alūksnes novadā. Sestdien, 13. oktobrī, Alūksnē, Pils ielā 21a atlētiskās vingrošanas kluba telpās notiks Alūksnes novada atklātais čempionāts pauerliftingā. Sacensību sākums pulksten 10.00. (vairāk…)

Uz zoles čempionātu aicina Gulbenē

Otrdiena, oktobris 9th, 2018

Jau 26. sezonu turpinās Gulbenes pilsētas individuālais zoles čempionāts, kas šīs galda spēles entuziastus pulcē divas reizes gadā. Šoruden tas notiks 21. oktobrī Gulbenes sporta centrā, Skolas ielā 12a. (vairāk…)

Aicina uz lekcijām par stresa mazināšanu

Otrdiena, oktobris 9th, 2018

Alūksnes novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Dzīvo vesels Alūksnes novadā!” ietvaros ir noslēdzies nūjošanas nodarbību cikls, bet 10. un 17. oktobrī notiks bezmaksas lekcijas par stresa samazi-nāšanu darba vietā. (vairāk…)

Ape – otra spēcīgākā mazā pilsēta

Otrdiena, septembris 4th, 2018

Apes pilsētas svētkos norisinājās sacensību “Latvijas spēcīgākā pilsēta” pēdējais posms. Ar kopējo rezultātu 86 040 kilogrami tā ierindojās otrajā vietā. (vairāk…)

Dubļu tautas bumba Jaunannā

Otrdiena, augusts 7th, 2018

Sestdien, 11. augustā, Jaunannas jauniešu klubs “Tikšķis” organizē netradicionālu pasākumu – dubļu tautas bumbas sacensības. Informē Jaunannas jauniešu koordinatore Elita Jansone. (vairāk…)

Katrīnas kauss saglabā savas tradīcijas

Otrdiena, jūlijs 24th, 2018

Jau sesto reizi notiks Katrīnas kausa izcīņa pludmales  volejbolā, ko rīko Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar volejbola sabiedrisko aktīvu. Turnīrs notiks 11. augustā un pirmo reizi atjaunotajā sporta un atpūtas kompleksā Pilssalā, kā arī smilšu laukumos tūrisma un atpūtas centrā “Jaunsētas”. (vairāk…)

Čempionāta dalībnieki spītē vasaras svelmei

Otrdiena, jūlijs 24th, 2018

Neraugoties uz to, ka Apes novada čempionāta pludmales volejbolā 3. posma sacensības notika karstumā, kad termometra stabiņš tuvojās 30 grādu atzīmei, vairāk par 20 duetiem turpināja cīņas par uzvarētāju tituliem.

(vairāk…)

Alūksnes ezerā notiks Eiropas čempionāts F4 laivu klasē

Piektdiena, jūlijs 6th, 2018

14. un 15. jūlijā Alūksnes ezerā notiks ūdens motosporta sacensības – Eiropas čempionāts F4 laivu klasē un Latvijas čempionāts jauniešiem un pieaugušajiem individuāli un komandu vērtējumā. (vairāk…)

Alūksnē notiek karavīru olimpiskās spēles

Piektdiena, jūlijs 6th, 2018

Otrdien Alūksnē sākās un ceturtdienas vakarā noslēdzās Nacionālo bruņoto spēku spartakiāde un Baltijas valstu karavīru sporta spēles, kuras tiek dēvētas arī par karavīru olimpiskajām spēlēm. Rezultāti vēl nav apkopoti, bet gan pašiem karavīriem, gan līdzjutējiem bija iespēja Alūksnē atbalstīt karavīru startus vismaz divdesmit sporta veidos un disciplīnās. Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecības komandas sastāvā startēja arī Alūksnes Kājnieku skolas sportisti, kuriem labi veicās futbolā un pludmales volejbolā. (vairāk…)

Aicina Leoku motokross Somerpalu

Piektdiena, jūlijs 6th, 2018

Netālajos kaimiņos Igaunijā, Veru apriņķī 11. jūlijā jau 11. gadu pēc kārtas notiks slavenais Leoku motokross. Motosportistu dinastijas tēva Vaino Leoka piemiņai veltītās sacensības Somerpalu atšķiras ar vairākām iezīmēm: tās notiek pārskatāmā āra stadionā, startē gan profesionālie motokrosisti, gan mopēdu brauciens, pie tam sacensības notiek trešdienas vakarā. Populārajās sacensībās allaž piedalās arī citu valstu motosportisti un ierodas kupls pulks skatītāju. Tās iecienījuši arī alūksnieši un apenieši. (vairāk…)

Matīss Karro uzvar Latvijas čempionātā

Otrdiena, jūlijs 3rd, 2018

Dobeles moto trasē “Ceļa ēzeļi” 1. jūlijā norisinājās Latvijas čempionāta “Storent” 3. posms motokrosā. Pirmo reizi paralēli čempionāta klasēm uz starta līnijas arī amatieru klases sportisti, kopumā 156 dalībnieki. Latvijas sportisti, kas šobrīd sevi pierāda arī Eiropas sacensībās, apliecināja, ka ir spēcīgi un visi kāpa uz goda pjedestāla, laikrakstu informē sacīkšu sabiedrisko attiecību pārstāve Anda Treija. (vairāk…)

Alūksnē nākamnedēļ būs vērienīgas karavīru sporta spēles

Piektdiena, jūnijs 29th, 2018

Nākamnedēļ, no 2. līdz 5. jūlijam, Alūksnē notiks vērienīgas Baltijas (iekļaujot arī Ukrainu) karavīru sporta spēles un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) spartakiāde vienlaicīgi, kas pilsētā pulcēs vairāk nekā 700 viesus. Alūksne par norises vietu izraudzīta, pateicoties infrastruktūras piemērotībai un Pilssalas jaunās apbūves vilinājumam. (vairāk…)

Komanda ar pozitīvu garu

Otrdiena, jūnijs 26th, 2018

Spraigu sezonu aizvadījusi basketbola komanda “Alsviķi/Steelconstructor”, kas šogad Alūksnes novada atklātajā čempionātā basketbolā izcīnīja 1. vietu. Kādi bijuši sezonas plusi un mīnusi un arī par nākotnes iecerēm stāsta komandas pārstāvis Kristaps Marķitāns. (vairāk…)

“Līkloči papardēs” – jau 15. gadu

Piektdiena, jūnijs 22nd, 2018

Līgo svētki mūspusē īpaši arī ar kādu ilgnoturīgu sportisku pasākumu. Jau 15. gadu pēc kārtas 23. jūnijā notiks tradicionālais velobrauciens “Līkloči papardēs”, kas kļuvis par neatņemamu Līgo dienas tradīciju. Sacīkstes ir iekarojušas savu paliekošu vietu novada sporta dzīvē, ik gadu pulcējot arvien vairāk dalībnieku. Velobrauciens sākas pulksten 12.00 Ilzenē pie SKIIM centra “Dailes”. (vairāk…)

Zivis bija manīgākas par spiningotājiem

Piektdiena, jūnijs 15th, 2018

Sestdien, 9. jūnijā, uz Alūksnes ezera notika pirmās šī gada makšķerēšanas sacensības – novada pašvaldības aģentūras “Alja” un “Eholote.lv” rīkotā balvas izcīņa spiningošanā no laivām. Iniciatori tai bijuši sadarbības partneri, un alūksnieši šo izaicinājumu labprāt pieņēmuši. Svarīgi, ka uzņēmuma veikala “Eholote.lv” īpašnieks piedāvājis arī galvenās balvas un tās bija iespaidīgas – pirmo triju vietu ieguvēji katrs saņēma 100 eiro lielas naudas balvas, ko nāksies izmantot šajā tirdzniecības vietā, bet galvenajā bija eholots 700 eiro vērībā. (vairāk…)

Sestdien – pludmales volejbols

Otrdiena, jūnijs 5th, 2018

Sestdien, 9. jūnijā, Alūksnē norisināsies “ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta pludmales volejbolā 2. posms. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »