Malienas Ziņas » Ziņas


Tiltiem katru gadu veic inspekcijas

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Arī Latvijas iedzīvotājus šokēja ziņa par tilta sabrukšanu Dženovā (Itālija), kurā bojā gājuši vismaz 35 cilvēki. Nešaubīgi, tas liek aizdomāties par tiltu stāvokli arī citviet, tostarp Latvijā. (vairāk…)

Atgādinājums velosipēdistiem

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Šī gada vasara ir īpaši labvēlīga velosipēdistiem, taču, piedaloties ceļu satiksmē, divriteņa vadītāji nereti piemirst ne tikai par savu, bet arī citu drošību. Valsts policija atgādina, ka velosipēdam jābūt tehniskā kārtībā un aprīkotam ar bremzēm, kā arī velobraucējs, braucot pa ceļa nomali, dod ceļu gājējiem. (vairāk…)

Top filma par bānīša stacijām

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Ir pabeigta Alūksnes stacijas bagāžas šķūņa restaurācija un pārbūve, un vakar objekts tika nodots ekspluatācijā. Tā svinīgā atvēršana notiks 31. augustā pulksten 12.00. Šo informāciju mūsu laikrakstam apstiprināja Alūksnes novada domes teritorijas attīstības nodaļas projektu vadītāja Sanita Adlere. Pašlaik top arī  multimediāls stāsts par  katru no desmit bānīša stacijām.

(vairāk…)

Aicina dāvāt ziedus Baltijas ceļa atceres pasākumam

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Ceturtdien, 23. augustā, Alūksnē, Lielās Ezera ielas skvērā pie jaunā vides objekta “Alūksne Latvijas virsotnē” notiks Baltijas ceļa atcerei veltīts pasākums.

(vairāk…)

Pededzē taps skolas sola stāsts

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Rīt Pededzē satiksies jaunā skolas nama absolventi un viņu skolotāji, lai ēkas 80. dzimšanas dienā atmiņu gaisotnē veidotu kopīgo skolas sola stāstu.

(vairāk…)

Logunams.lv logi – jūsu komforta garants!

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Iespējams runāt par dažāda veida labu logu kritērijiem un kvalitātes rādītājiem, taču patiesībā viss ir ļoti vienkārši – labi logi ir tādi, par kuriem pēc uzstādīšanas varat pilnīgi aizmirst, jo tie nerada nekādas problēmas! Jūs varat koncentrēties uz ainavu aiz loga, varat priecāties par gaismu, kas ienāk caur logu, bet pats logs pilda savas funkcijas tik labi un nemanāmi, ka par to iespējams aizmirst. Logunams.lv piedāvā tieši šādu logu tirdzniecību un uzstādīšanu – kvalitatīvus logus, kas nodrošina labāko trokšņu izolāciju, dāvājot komfortu jūsu mājoklim, un rūpējas par siltuma saglabāšanu, samazinot arī jūsu rēķinus par apkuri.

(vairāk…)

Aktuālas vasaras riepas? Ieskaties MMK Serviss piedāvājumā!

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Sākoties gada siltajai sezonai, katrs apzinīgs autovadītājs sāk domāt par ziemas riepu nomaiņu uz kvalitatīvām vasaras sezonai piemērotām riepām. Periods, kurā vasaras riepas atļauts izmantot, ir no 1. marta līdz 1.decembrim, taču jāpatur prātā, ka viss atkarīgs nevis no datuma kalendārā, bet laika apstākļiem.

(vairāk…)

Vēlies būt pamanāms digitālajā vidē? Uzzini, kā Tev var noderēt kvalitatīvi SEO pakalpojumi!

Piektdiena, augusts 17th, 2018

Ņemot vērā, kad teju visu sev aktuālo informāciju cilvēki meklē internetā, ikviens uzņēmums vai organizācija zina, cik svarīgi, lai internetā būtu atrodama informācija par tā darbību, kā arī piedāvātajām iespējām un pakalpojumiem. Vienkāršākais veids, kā to panākt, ir izveidot mājas lapu, kā arī kontu sociālajos tīklos. Taču, lai piesaistītu klientus un veicinātu zīmola atpazīstamību, ar to vien nepietiek. Pirmkārt, mājas lapai jābūt kvalitatīvai, otrkārt – tai jāatbilst visām SEO prasībām, lai Google (un citas meklētājprogrammas) to atzītu par vērtīgāku un ierindotu meklētāja augstākajās pozīcijās. Kas ir SEO un kā tas var noderēt biznesa attīstībā? Par to turpinājumā!

(vairāk…)

Pededzes, Malienas un Strautiņu skolas aicina uz jubilejas pasākumiem

Otrdiena, augusts 14th, 2018

Šajā un nākamajā nedēļas nogalē trijās Alūksnes novada skolās gaidāmi vērienīgi jubilejas pasākumi. (vairāk…)

Sporta spēlēs tiksies cilvēki ar īpašām vajadzībām

Otrdiena, augusts 14th, 2018

Sestdien, 18. augustā, Ziemera pagasta Māriņkalna pamatskolā notiks 21. draudzības sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas pulcēs ap 100 dalībnieku. Tās rīko Alūksnes Invalīdu biedrība sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību. (vairāk…)

Parkā par trim atjaunotiem objektiem vairāk

Otrdiena, augusts 14th, 2018

Aizvadītās piektdienas vakarā  pasākumu cikla “Alūksnes muižas parka dārgumi -  Piemiņai, Ticībai, Mīlestībai, Kaprīzēm” ietvaros notika atjaunoto mazo arhitektūras formu – Pomonas tempļa, Apaļās strūklakas (Katrīnas bļoda) un Ovālās strūklakas (Turku avota) atklāšanas svētki.

(vairāk…)

Sargāt savus uzņēmumus, kas rada

Otrdiena, augusts 14th, 2018

Piektdien, 10. augustā, Alūksnes novadā darba vizītē ieradās Ministru prezidents Māris Kučinskis.

(vairāk…)

Pauž savu sāpi “Tautas panorāmai”

Otrdiena, augusts 14th, 2018

Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienests, gatavojoties oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, dodas uz visiem Latvijas novadiem un lielajām pilsētām, lai noskaidrotu, kāds ir iedzīvotāju noskaņojums pirms vēlēšanām, un uzzinātu, kas tiek gaidīts no nākamās Saeimas un kādas problēmas tai būtu jārisina. Aizvadītajā piektdienā, 10. augustā, “Tautas panorāma” bija arī Apē un Alūksnē, taču tik liela iedzīvotāju atsaucība kā pērn pirms pašvaldību vēlēšanām netika novērota.

(vairāk…)

Kas vieno kvēlākos sporta entuziastus?

Pirmdiena, augusts 13th, 2018

Klāt vasaras tveice un jāatrod veids, kā katrs var atvēsināties, ļaujoties vēso telpu burvībai, izbaudot ledusaukstu dzērienu. Sporta bārs Optibet ir lieliska vieta, kas apvieno gan lieliskas atveldzēšanās iespējas, gan iespēju pavadīt laiku labā kompānijā, gan sportisku un aizraujošu atmosfēru. Lieliska ideja kā atveldzēties!

(vairāk…)

Autobusos varēs norēķināties ar bankas karti

Piektdiena, augusts 10th, 2018

Lai uzlabotu ērtības pasažieriem un samazinātu skaidrās naudas apriti, SIA “Norma-A” ieviesusi iespēju autobusā iegādāties brauciena biļeti, maksājot ar bankas norēķinu karti, tajā skaitā arī bezkontakta karti. Šāda iespēja tiek nodrošināta visos 28 pārvadātāja apkalpotajos starppilsētu maršrutos. (vairāk…)

Kandidēs 13. Saeimas vēlēšanās

Piektdiena, augusts 10th, 2018

Šonedēļ, 7. augustā, noslēdzās deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana rudenī gaidāmajām 13. Saeimas vēlēšanām, kas notiks šā gada 6. oktobrī. Tām reģistrēti 16 saraksti, kuros ir iekļauti arī Saeimas deputātu kandidāti no Alūksnes un Apes novadiem. (vairāk…)

Satiksmei slēgts Merķeļa ielas posms

Piektdiena, augusts 10th, 2018

Alūksnes novada pašvaldība informē, ka ūdensvada un kanalizācijas izbūves laikā, pilnībā slēgta satiksme Merķeļa ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Brīvības ielai. (vairāk…)

Precizēta Ministru prezidenta vizītes dienas kārtība

Piektdiena, augusts 10th, 2018

Šodien Alūksnē darba vizītē ierodas Ministru prezidents Māris Kučinskis. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

11., 12. augustā Ziemera pagastā malēniešu valodas nometne “Ja es naboutu nū tuos pusas…” (Vaclaicenas un Zīmara mielā)
11. augustā 10.00 – 10.30 Pīrakstīšanuos un reita kopijs, 10.30 – 11.00 Vaļā taisīšana, 11.00 – 12.20 Dace Markus “Malenīšu pīvīnūtuo vērteiba Baltijā, Eiropā un pasaulā”, 13.00 -14.00 Iztarkškiešanuos pa maleniski sīna škounī, 14.00 – 15.00 Pusdīna, 15.00 – 17.00 Darbuošanuos ar pierstīm, rūkuom, muti un vusu citu, 17.00 – 18.00 Launaga kopijs, 17.00 Puorguojins ar valla dzeišanu uz Dieliņkollu, 20.00 Ieššana, stuostiņi, rūtaļas un prīkšnasumi Dieliņkollā. 12. augustā 9.45 Reita īkustiešanuos, 10.00 – 10.30 Reita kopijs, 10.30 – 11.15 Saulvedis Cimermanis “Zīmeļaustrumvidzemas ļaužu veidūšanuos”,

Lasīt tālāk »