Ziemassvētkos ziedo slimnīcas Bērnu nodaļai

Piektdiena, decembris 21st, 2018

Latvijas Universitātes Alūksnes filiāle arī šogad rīkoja labdarības akciju, ziedojot Alūksnes slimnīcas Bērnu nodaļai. Sarūpētās dāvanas studentu pārstāvji filiāles direktores Anitas Pētersones vadībā bērniem slimnīcā nogādāja īsi pirms Ziemassvētkiem – 18. decembrī. (vairāk…)

Pasta pakalpojumus pielāgos reālajam pieprasījumam

Piektdiena, decembris 21st, 2018

Jaunais gads ienesīs izmaiņas arī Jaunannas un Ilzenes iedzīvotāju ikdienā pasta pakalpojumu jomā, par ko mūs informē Latvijas Pasta komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa. (vairāk…)

Konkursa “EP eksperts” noslēguma pasākums – dienu vēlāk!

Otrdiena, decembris 18th, 2018

Konkursa “Eiropas Parlamenta eksperts” noslēgums no 20. decembra pārcelts uz nākamo dienu – 21. decembri pulksten 10.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā, uz kuru laipni aicināti visi konkursa dalībnieki. Konkursa iniciatora, Eiropas Parlamenta deputāta Krišjāņa Kariņa klātbūtne gan netiek droši solīta. (vairāk…)

Starptautiskais džudo turnīrs pulcē desmit valstu sportistus

Otrdiena, decembris 18th, 2018

Sestdien un svētdien Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās 18. Starptautiskais Ziemassvētku džudo turnīrs, kurā piedalījās jaunie cīkstoņi no Baltkrievijas, Igaunijas, Kirgizstānas, Krievijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas un Uzbekistānas. Spēcīgajā konkurencē uz tatami izgāja arī gandrīz puse no Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudo nodaļas audzēkņiem, apliecinot savu cīņas garu un meistarību. (vairāk…)

Bez skolas pagastā būs tukšums

Piektdiena, decembris 14th, 2018

“Nedzeniet cilvēkus projām no novada!” tas bija viens no aicinājumiem, kas pirms nedēļas izskanēja vecāku sapulcē Pededzes pamatskolā, kurā tika apspriests Alūksnes novada pašvaldības darba grupas ziņojums par izglītības iestāžu tīklu Alūksnes novadā no 2021. gada. (vairāk…)

Auto līzings Rīgā

Ceturtdiena, decembris 13th, 2018

Sakarā ar to, ka Latvija ir viena no populārākajām automašīnu pārdošanas vietām Eiropā (to veicināja valsts ģeogrāfiskā atrašanās vieta), finanšu produktos, kas saistīti ar transporta iegādi vai izmantošanu, tieši šajā valstī pastāv viss “arsenāls”. Turklāt katra programma atsevišķās bankās ir sastādīta vairākās kategorijās, bet galējie nosacījumi tiek noteikti katram klientam individuāli www.lkcentrs.lv. (vairāk…)

Senioru koru Ziemassvētku koncerts

Ceturtdiena, decembris 13th, 2018

Sestdien, 15. decembrī pulksten 14.00 Alūksnes Kultūras centrā izskanēs senioru koru Ziemassvētku koncerts. (vairāk…)

Saņem jaunu ugunsdzēsības auto

Otrdiena, decembris 11th, 2018

Viena no Valsts meža dienesta funkcijām ir meža ugunsdrošības uzraudzība un meža ugunsgrēku atklāšana, ierobežošana un likvidēšana, tāpēc ļoti svarīgs ir materiālās bāzes nodrošinājums, lai sekmīgi veiktu šo darbu. Lai kvalitatīvi īstenotu šo uzdevumu, Valsts meža dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības Alūksnes mežniecība pagājušās nedēļas nogalē saņēma materiālās bāzes papildinājumu – jaunākās paaudzes meža ugunsdzēsības automašīnu. (vairāk…)

Ziedo un izraugies Ziemassvētku dāvanu

Otrdiena, decembris 11th, 2018

Vakar Alūksnes Sabiedrības centrā Dārza ielā 8a tika atklāts Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā interesenti par ziedojumiem varēs iegādāties dāvanas un kurš apmeklētājiem durvis vērs šodien. Tas darbosies katru darbdienu no pulksten 10.00 līdz pulksten 17.00 un atvērts būs līdz 4. janvārim. (vairāk…)

Aicina iepriecināt pansionātos mītošos seniorus

Piektdiena, decembris 7th, 2018

Jau piekto gadu pēc kārtas ir iespēja nosūtīt kādam no sociālajā aprūpes centrā dzīvojošiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli vai skaistu Ziemassvētku svētku kartīti. Tas neprasīs lielu ieguldījumu, bet sniegs milzum daudz prieka, pārsteiguma un uzmundrinājuma. Starp akcijai pieteiktajam sociālās aprūpes iestādēm ir arī Trapenes pansionāts – varam iepriecināt tur mītošos seniorus. (vairāk…)

Nodokļa pieaugums ietekmēs maksu par atkritumiem

Piektdiena, decembris 7th, 2018

SIA “Pilsētvides serviss”, kas nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Alūksnes novada teritorijā, informējis Alūksnes novada pašvaldību, ka no 2019. gada 1. janvāra par 48 centiem kubikmetrā pieaugs maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Tas ir saistīts ar pakāpeniski pieaugošo dabas resursu nodokļa likmi. (vairāk…)

Katram darbam augsta kvalitātes raudze

Piektdiena, decembris 7th, 2018

Latvijas 100. dzimšanas dienas gadā par Apes novada “Gada cilvēku” nominācijā “Pašvaldības darbinieks (-ce)” tika atzīta un “Kristāla ābolu” saņēma Apes novada domes attīstības nodaļas projektu vadītāja, jauniešu kluba “Sliedes” aktīva dalībniece Daiga Bojāre, kura vietējā pašvaldībā strādā jau 11 gadus. (vairāk…)

KONKURSS! Ziemassvētkos piedāvā Frenka Sinatras dziesmas

Piektdiena, decembris 7th, 2018

26. decembrī, otrajos Ziemassvētkos, pulksten 18.00 Alūksnes Kultūras centrā ar koncertprogrammu “Sinatra Ziemassvētkos” viesosies populārais solists un mūziķis Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā. (vairāk…)

Baznīcas jubilejas gadā realizē divus projektus

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Šogad Alūksnes evaņģēliski luteriskā baznīca svinēja 230 gadu jubileju. Aktualizējot šo nozīmīgo notikumu, Alūksnes evaņģēliski luteriskā draudze ar Alūksnes novada pašvaldības atbalstu realizēja projektu “Alūksnes evaņģēliski luteriskās baznīcas 230 gadu atcere Kristofa Hāberlanda projektēto baznīcu lokā”, bet biedrība “Ernsta Glika mantojuma biedrība” – projektu “Mūsdienīga aprīkojuma izmantošana Bībeles muzejā – eksponātu saglabāšanas garantija nākamajām paaudzēm”. (vairāk…)

Apbalvo labākos policijas darbiniekus

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Piektdien, 30. novembrī, Valmierā notika Valsts policijas 100. gadadienai veltīts pasākums, kura laikā tika godināti un apbalvoti labākie Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē dienējošie darbinieki, tostarp Alūksnes iecirkņa policisti. (vairāk…)

Iepirkums izsludināts, būvnieks nepiesakās

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Laikraksta lasītāji jautā, kas notiek ar daudzdzīvokļu namu Torņa ielā 15, kurš cieta gāzes sprādzienā, un redakcijai lūdz to noskaidrot. “Māja stāv neremontēta, cilvēki savos dzīvokļos atgriezties nevar. Kad beidzot tur tiks uzsākti remontdarbi?” jautā kāds lasītājs, kurš savu vārdu laikraksta slejās atklāt nevēlējās. (vairāk…)

Kristaps Zariņš: “Gribēju atbraukt uz Latviju tēva dēļ”

Otrdiena, decembris 4th, 2018

Dienās, kad svinējām Latvijas simtgadi, Latvijā viesojās Kristaps Zariņš no Austrālijas, kurš piepildīja savu vēlēšanos sava tēva – publicista un žurnālista Alsviķu pagasta “Gailīšos” dzimušā Aleksandra Arvīda Zariņa – 100. dzimšanas dienu pavadīt tēva dzimtajā pusē. 1949. gadā Zariņu ģimene, arī dēls Kristaps, izceļoja uz Austrāliju, taču saikne ar Latviju saglabājusies. Sirsnīgā un emocionālā atmiņu pēcpusdienā Alsviķu kultūras namā aizritēja tikšanās ar radiniekiem un alsviķiešiem, atceroties tēva dzīves gājumu un rosīgo sabiedrisko darbību Austrālijā. Pēc tikšanās Zariņa kungs laipni piekrita sarunai ar “Malienas Ziņām”. (vairāk…)

Aicina pavadīt dienu ar ķepaiņiem

Piektdiena, novembris 30th, 2018

Sestdien, 1. decembrī, biedrība “Astes un Ūsas” sadarbībā ar aktīviem alūksniešiem aicina pievienoties kopīgā pasākumā “Prieka diena ķepaiņiem”. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Artuss: Lai ir, kas ir un labi....

  • bizonis: Ja ministri ir tik švaki, ka tiem vajadzīgi padomnieki un konsult...

  • taurs: Par tiem droniem vispār vajadzētu dot purnā....

  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »