Kā skaidrot klientu neapmierinātību par “Latvijas Kredītu Centrs”

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Finanšu attiecības starp aizņēmēju un kreditoru nemaz nav tik vienkāršas, kā varētu likties iesākumā. Pirms tam, kamēr tiek akceptēta jebkāda summa, potenciālais aizņēmējs iziet cauri vairākiem monitoringa posmiem, un viņa informāciju pārbauda kopējā banku datu bāzē, lai pārliecinātos par viņa kredītu reputāciju. Diemžēl, ne visas mūsu vēlmes sakrīt ar mūsu iespējām, un šeit atliek izvēlēties tikai optimālo kreditēšanas variantu – uz situāciju ir jāskatās caur realitātes un objektivitātes prizmu. (vairāk…)

Šķīdoņa dēļ daudz masas ierobežojumu arī Alūksnes novadā

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Šķīdoņa dēļ gandrīz 1000 valsts grants autoceļu posmos ir masas ierobežojumi, seši ceļu posmi slēgti, laikrakstu informē VAS “Latvijas Valsts ceļi”. (vairāk…)

Baltā galdauta svētki Apes novadā

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienas svinības 4. maijā Apes novadā notiks gan Apē, gan novada pagastos. Ikviens iedzīvotājs tiek aicināts šajā dienā īpaši apzināties mūsu valsts brīvības vērtību, rīkojot Baltā galdauta svētkus un sajūtot tos ikvienā sirdī un mājā. (vairāk…)

Vērtējums stingrs, bet labvēlīgs

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

 

Svētdien Alūksnes Kultūras centrā notika Alūksnes, Gulbenes un Balvu apriņķa koru skate, kurā savu gatavību XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem rādīja divi senioru, pieci sieviešu un 11 jauktie kori – četri A un septiņi B grupā. (vairāk…)

Sākas erudīcijas konkursa “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!” 2. kārta

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

23. aprīlī Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās sākas erudīcijas konkursa “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!” 2. kārta “Latvijas simtgade. Vietas”. No 23. aprīļa līdz 18. maijam aicinām Latvijas iedzīvotājus atkal doties uz sev tuvāko bibliotēku, šoreiz – lai izzinātu vēsturiski nozīmīgas vietas savā valstī, pilsētā, novadā vai pagastā un lai pastāstītu savu stāstu saistībā ar tām. Starp citu, pirmajā kārtā vieni no aktīvākajiem bijuši Apes bibliotēkas lietotāji. (vairāk…)

Mālupes pamatskolas ēka pārtop par sociālās aprūpes centru

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Mālupes pagastā, bijušās pamatskolas ēkā, turpinās būvniecība, lai izveidotu sociālās aprūpes centru “Pīlādži”. (vairāk…)

Aicina Gulbenes pilsētas zoles čempionāts

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Gulbenes pilsētas individuālais zoles čempionāts notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī. Šajā pavasarī turnīrs notiks 6. maijā Gulbenes Sporta centrā, Skolas ielā 12a. (vairāk…)

Aicina iesaistīties izstādes tapšanā

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Atklājot vasaras sezonu, Alūksnes muzejs apmeklētājiem piedāvās izstādi “Bērnības laiks. Toreiz un tagad”, informē Alūksnes muzeja ekspozīciju un izstāžu kuratore Linda Apšusala. (vairāk…)

Alūksnes novada skolās uzlabos mācību vidi

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Alūksnes novada vidusskolā sākušies būvdarbi, kas notiek saskaņā ar Eiropas Savienības Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” projektā “Alūksnes novada vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana” plānoto. Modernizēs arī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 7. – 9. klašu korpusa ēku. (vairāk…)

Deputātu ienākumi pērn palielinājušies

Otrdiena, aprīlis 24th, 2018

Valsts ieņēmumu dienests apkopojis un sniedzis informāciju par amatpersonu deklarācijām. Tās salīdzinot ar pērnajā gadā publiskoto informāciju, redzam, ka Alūksnes novada domes deputātiem ienākumi ir pieauguši. Daļai darbs Alūksnes novada pašvaldībā ir vienīgais iztikas avots, bet citiem galvenos ienākumus veido ikdienas darbs citur. Arī deputātu skaidrās un bezskaidrās naudas uzkrājumi 2017. gadā ir palielinājušies, tātad varam vērtēt, ka vismaz naudas izteiksmē gads viņiem bijis veiksmīgs. (vairāk…)

Svētku laikā gaidāmas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

Piektdiena, aprīlis 20th, 2018

Sakarā ar maijā gaidāmajiem valsts svētkiem laika periodā no 2018. gada 29. aprīļa līdz 6. maijam gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu. (vairāk…)

“Prāta laboratorija” ziedos vides objekta izveidei Alūksnē

Piektdiena, aprīlis 20th, 2018

Pēc nedēļas, 30. aprīlī, Apes Tautas namā pulksten 18.00 notiks “Prāta laboratorijas” septītā kārta, kas būs arī sezonas noslēdzošā spēle. Spēlē tiks noskaidroti ne tikai kārtas labākie, bet arī visas sezonas kopvērtējuma uzvarētāji. Šoreiz laborantiem un citiem interesentiem būs iespēja kļūt par akcijas “Alūksne – Latvijas virsotnē” atbalstītājiem, ziedojot naudu vides objekta izveidei Alūksnes centrā – starp Alūksnes jauno pili un Alūksnes ezeru. (vairāk…)

Aicina Enerģētikas muzeja ceļojošā izstāde

Piektdiena, aprīlis 20th, 2018

No 23. aprīļa Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā apskatāma Enerģētikas muzeja ceļojošā izstāde “Ķeguma HES – Latvijas enerģētikas lepnums”, kas parāda Ķeguma HES celtniecības vēsturi Eduarda Riharda Krauca fotogrāfijās. (vairāk…)

Svētdien – koru skate

Piektdiena, aprīlis 20th, 2018

Svētdien, 22. aprīlī, pulksten 12.00 Alūksnes Kultūras centrā notiks Alūksnes, Gulbenes, Balvu koru apriņķa skate, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. (vairāk…)

Jaunatnes darbinieki gūst pieredzi Alūksnē

Piektdiena, aprīlis 20th, 2018

Pagājušajā nedēļā Alūksnē viesojās jaunatnes darbinieki no visas Latvijas, kuri Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā pieredzes apmaiņas brauciena ietvaros iepazinās ar aktuali-tātēm darbā ar jaunatni Alūksnes novadā un apmeklēja Alūksnes Bērnu un jauniešu centru (ABJC). (vairāk…)

Iestājies visbīstamākais ugunsnedrošais periods

Piektdiena, aprīlis 20th, 2018

Pašlaik mežos iestājies visbīstamākais ugunsnedrošais periods un plānots, ka tāds tas ar 27. aprīli tiks apstiprināts arī oficiāli. (vairāk…)

Dēliņkalnā turpinās skatu torņa izbūve

Piektdiena, aprīlis 20th, 2018

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu Alūksnes augstienes augstākajā punktā – Dēliņkalnā – pēc tehnoloģiskā pārtraukuma turpinās skatu torņa izbūves darbi. (vairāk…)

Par iekšpagalmu apgaismojumu jārūpējas pašiem

Piektdiena, aprīlis 13th, 2018

Apes ielas mikrorajonā, Alūksnē no šā gada janvāra nav iekšpagalmu apgaismojuma. Tagad, kad notika pāreja uz vasaras laiku, tas īpaši nav nepieciešams, taču laikā, kad vēl bija gada tumšais periods no rītiem un vakaros, iedzīvotājiem pa slideno iekšpagalmu pārvietoties bija problemātiski. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

26. aprīlī no 16.30 līdz 18.30 Pilssalas stadionā skriešanas seriāla „Alūksnes pavasaris” III kārta.

26. aprīlī 17.00 Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu pavasara koncerts. Ieeja bez maksas.

27. aprīlī Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes un Apes novadu skolēnu deju kolektīvu skate. Ieeja bez maksas.

Lasīt tālāk »