Vai Latvija pieejami krediti ar paradsaistibam bez kilas?

Otrdiena, septembris 19th, 2017

To cilveku skaits, kas pedejo desmit gadu laika Latvija ir panemis kadu aizdevumu ir samera liels. Ja ir panemts kads no ilgtermina aizdevumiem, piemeram, hipotekarais kredits, tad ir pilnigi skaidrs, ka ta atmaksai bus vajadzigi daudzi gadi. Dažiem tie ir pieci, bet lielakajai dalai, lai atbrivotos no paradiem ir nepieciešami 20, 30 un pat 40 gadi. Ja, Latvija ir cilveki, kuru aiznemumu terminš ir pat 40 gadi un vini ik menesi kreditiestadem maksa noteiktu naudas summu. (vairāk…)

Aicina uz Rudens jampadraci ar andeli Alsviķos

Otrdiena, septembris 19th, 2017

Svētdien, 1. oktobrī, tirgotiesgribētāji un pircēji tiek aicināti uz Rudens jampadraci ar andeli, kas norisināsies Alsviķos uz sporta laukuma. (vairāk…)

VID aicina nodokļu deklarācijas iesniegt savlaicīgi

Otrdiena, septembris 19th, 2017

Valsts ieņēmumu dienests (VID), apkopojot informāciju par obligāti iesniedzamajām nodokļu deklarācijām, konstatējis, ka liela daļa saimnieciskās darbības veicēju un uzņēmēju kavē deklarāciju iesniegšanu. (vairāk…)

Aktīvi piedalās veselību veicinošos pasākumos

Piektdiena, septembris 15th, 2017

Alūksnes novada pašvaldības Sociālais dienests septembrī sācis īstenot Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda atbalstīto projektu “Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”. Projektā tiek īstenoti dažādi veselību veicinoši pasākumi pieaugušajiem un skolēniem novadā. Novada iedzīvotāji ir atsaucīgi – nu jau visas grupas ir nokomplektētas. (vairāk…)

Aicina godināt pozitīvos piemērus tūrismā

Piektdiena, septembris 15th, 2017

Vidzemes Tūrisma asociācija (VTA) par godu savai 20 gadu jubilejai izsludina pieteikšanos Piecgades balvu konkursam. Konkurss tiek rīkots ar mērķi godināt iedvesmojošus ar tūrismu saistītus uzņēmējus, organizācijas un personas, kas pēdējo piecu gadu laikā ir nesuši Vidzemes vārdu Latvijā un pasaulē, kā arī bijuši kā pozitīvs piemērs citiem. (vairāk…)

Ēkas atjaunošanai vajag teju pusmiljonu eiro

Piektdiena, septembris 15th, 2017

Otrdienas, 12. septembra, vakarā SIA “Alūksnes nami” uz būvprojekta apspriešanu aicināja gāzes avārijā cietušās Torņa ielas 15. mājas, Alūksnē iedzīvotājus. (vairāk…)

1. oktobrī notiks pensiju un atlīdzību indeksācija

Otrdiena, septembris 12th, 2017

Drīzumā, 1. oktobrī, notiks pensiju un atlīdzību indeksācija. Tas skar ievērojamu sabiedrības daļu un par to šajā laikā ir pastiprināta interese, tādēļ Labklājības ministrija gaidāmo indeksāciju skaidro sīkāk. (vairāk…)

Aicina uz talku pie Vaidavas

Otrdiena, septembris 12th, 2017

Sestdien, 16. septembrī, pulksten 10.00 Ziemera ciemā pie īpašuma “Atvases” plānota Pasaules Dabas Fonda (PDF) sadarbībā un Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) organizēta talka projektā “Dabas brīvdienas”, kura ietvaros dažādos Latvijas reģionos notiek dabas atjaunošanas talkas. (vairāk…)

Vietējai maizītei – sudrabs un bronza pārtikas izstādē

Otrdiena, septembris 12th, 2017

Ar labām sekmēm – sudraba un bronzas medaļām – no pārtikas izstādes “Riga Food 2017” maizes kvalitātes konkursa atgriezies uzņēmums “Alta S”. Ar sudraba medaļu godalgota uzņēmuma ražotā “Mājas maize plaucēta”, savukārt bronzu nopelnījusi “Senču rudzu maize”. SIA “Alta S” pirmo reizi pēc ilgāka pārtraukuma piedalās izstādēs, tādēļ par novērtējumu ir dubults prieks. (vairāk…)

Kļūst par “Rigvir” stipendiātiem

Otrdiena, septembris 12th, 2017

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12. a klases skolēni Kristīne Migunova un Ernests Mednis ir divi no 14 Latvijas jauniešiem, kas kļuvuši par “Rigvir” stipendiātiem un piektdien, 8. septembrī, tika aicināti uz svinīgo stipendiju pasniegšanas ceremoniju Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. (vairāk…)

KONKURSS! Kļūsti par Eiropas Parlamenta ekspertu un apmeklē Briseli!

Otrdiena, septembris 12th, 2017

Laikraksts “Malienas Ziņas”sadarbībā ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Krišjāni Kariņu aicina piedalīties konkursā “Eiropas Parlamenta eksperts” un laimēt iespēju apmeklēt Eiropas Parlamentu Briselē, Beļģijā. Konkurss ir kļuvis par tradīciju, kas allaž pulcē kuplu dalībnieku skaitu.

Veiksmīgāko atbilžu autori tiks uzaicināti uz tikšanos laikraksta redakcijā ar Krišjāni Kariņu un saņems speciālbalvas no Eiropas Parlamenta. Divi lasītāji izlozes kārtā saņems iespēju doties ceļojumā uz Briseli. Lai šo iespēju izmantotu pēc iespējas lielāks erudītu loks, jāpiebilst, ka iepriekšējo konkursu uzvarētāji, kuri balvā jau ir ieguvuši braucienu uz Briseli, atkārtoti pretendēt uz konkursa galveno balvu nevarēs. (vairāk…)

Izbūvēs lokālo kanalizācijas sistēmu

Piektdiena, septembris 8th, 2017

Veclaicenes pagasta pārvalde nolēmusi mainīt finansējuma izlietojuma mērķi līdzekļiem, kas šogad pagastam tika iedalīti Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammā 2014. – 2017. gadam. (vairāk…)

Dome pašlaik nevar izmantot pirmpirkuma tiesības

Piektdiena, septembris 8th, 2017

Jautājums par ēkas Uzvaras ielā 1, Alūksnē iegādi sociālo funkciju veikšanai Alūksnes novada pašvaldībai aktuāls kļuva jau aprīlī, kad domes deputāti dažādās komitejās to apsprieda. Ņemot vērā Alūksnes novada Sociālā dienesta vadītājas Regīnas Kalniņas un deputātu viedokli, pašvaldība nolēma šo ēku iegādāties, taču tagad, kad tā novērtēta, radušies neparedzēti apstākļi un šķēršļi tās iegādei. (vairāk…)

Kompensēs plūdos nodarītos zaudējumus

Piektdiena, septembris 8th, 2017

Šonedēļ ārkārtas domes sēdē Alūksnes novada domes deputāti lēma par pašvaldības līdzfinansējuma nodrošināšanu lietavu radīto zaudējumu novēršanai pašvaldības īpašumos. (vairāk…)

Jauno studiju gadu sāk zem Latvijas Universitātes karoga

Piektdiena, septembris 8th, 2017

Jaunais studiju gads Latvijas Universitātes (LU) Alūksnes filiālē šogad tika atklāts šonedēļ, 5. septembrī, kad svinīgajam pasākumam pulcējās studenti, docētāji, filiāles darbinieki un viesi. (vairāk…)

Noenkuros laipu par 16 000 eiro

Piektdiena, septembris 8th, 2017

Alūksnes novada dome nolēmusi izdalīt no atsavināšanas procesā iegūtajiem līdzekļiem finansējumu 16 000 eiro apmērā pontonu laipas Alūksnes Pilssalā papildu enkurošanai. (vairāk…)

Aicina pieteikt pretendentus “Sudraba zīlei”

Otrdiena, septembris 5th, 2017

Līdz ar septembri sākusies pretendentu pieteikšana Alūksnes novada pašvaldības augstākajam apbalvojumam – “Sudraba zīlei”. Tas ik gadu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinībās tiek pasniegts cilvēkiem, organizācijām vai domubiedru grupām, kuru veikums novada un tās iedzīvotāju labā ir īpaši atzīstams. (vairāk…)

Aicina skolēnus novērtēt ūdens nozīmi ikdienā

Otrdiena, septembris 5th, 2017

Šodien veikalu plaukti ir pilni ar krāsainām un saldām limonādēm ar lielu cukura daudzumu, kuras vilina ne vienu vien mazo, izslāpušo cilvēku. Arī lielos. Taču, ja pieaugušie aizvien vairāk ieklausās profesionāļu padomos un izvēlas veselībai draudzīgus dzērienus, tad, kā ir ar bērniem? Lai veicinātu skolēnu izpratni par ūdens nozīmi veselīga dzīvesveida ievērošanā un pilnvērtīga uztura nodrošināšanā, kā arī mudinātu skolēnus izpausties radoši, dabīgā minerālūdens ražotājs SIA “Venden” rīko radošo darbu konkursu Latvijas, tostarp Alūksnes un Apes novadu skolēniem. (vairāk…)

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Atceros Jūsu mammu kā brīnišķīgu,iejūtīgu pedagoģi un skolas dire...

  • Repsis: Pāris gadi būs jagaida....

  • līdzjūtīgais: Cepuri nost,prieks par jaunajiem uzņēmējiem tikai vai cilvēki zin...

  • tautietis: Aizmirsa akcentēt, ka to darīja pirms vēlēšanām, lai varētu teikt...

  • Lilija: Kaut arī bilde ir pasena, tomēr tas ir īpašs skatījums uz bērnu s...

  • apenite: Labi vārdi!...

20. septembrī 12.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā tikšanās ar dzejnieci, dramaturģi, rakstnieci Ingu Gaili.

20. septembrī 14.00 Malienas tautas nama mazajā zālē literāri muzikāla pēcpusdiena “Es Tevī iemīlēšos rudenī…”. Uz tikšanos aicina dāmu klubiņa “Ābele” dalībnieces un dzejniece Biruta Koknese.

21. septembrī Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas ekspertu pēcpusdiena “Spilgtākie iespaidi”.

22. septembrī pie Ilzenes pamatskolas Olimpiskā diena.

Lasīt tālāk »